Wycieraczki hybrydowe FLASH

Flash jako jedna z wiodących marek wycieraczek samochodowych oferuje swoim klientom szeroki wybór możliwości w zakresie skutecznego oczyszczania i osuszania przednich i tylnych szyb samochodowych. W bogatym asortymencie producenta znajdziemy pióra płaskie, solidne wycieraczki przeznaczone na tylną szybę pojazdu oraz wycieraczki hybrydowe dedykowane do wielu marek i modeli aut. Guma w piórach wycieraczek hybrydowych Flash wykonana jest z kauczuku i pokryta warstwą silikonu zapewniającą większą wydajność i lepszą jakość pracy nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wycieraczki hybrydowe Flash, w odróżnieniu od wycieraczek klasycznych oraz płaskich posiadają szkielet zredukowany do minimum osłonięty wytrzymałą obudową, pełniącą funkcje ochronne oraz estetyczne. Nisko wyprofilowane wycieraczki hybrydowe Flash wykazują doskonałe właściwości aerodynamiczne. Akcesoria wykonane zostały z mocnego, a jednocześnie elastycznego tworzywa. Ich guma połączona jest bezpośrednio ze szkieletem, dlatego też nie posiadają one obrotowego przegubu. Pióra wycieraczek hybrydowych Flash dokładnie przylegają do powierzchni szyby, zapewniając kierowcy doskonałą widoczność, która przekłada się z kolei na komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Polecamy dobrze pomyślane zestawy efektywnych w każdych warunkach wycieraczek hybrydowych Flash.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij