Śruby do kół M14x1,25

W bogatym asortymencie części samochodowych udostępniamy szeroki wybór śrub i nakrętek do kół do zastosowania zarówno w felgach aluminiowych, jak i stalowych. Ich prawidłowy dobór wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo na drodze wszystkich jej użytkowników. Kompatybilne technologicznie elementy gwarantują właściwe mocowanie kół, a co za tym idzie pewność, że te nie odkręcą się w czasie jazdy. Polecamy między innymi śruby do kół M14x1,25 występujące w długościach od 21 do 60 mm. Elementy wykonane zostały ze stali o klasie twardości 10.9, dzięki czemu ich odporność na uszkodzenia jest bardzo wysoka. Zastosowanie ocynku chroni śruby przed korozją i znacznie wydłuża okres ich eksploatacji. Wszystkie prezentowane w naszym katalogu śruby do kół M14x1,25 posiadają łeb stożkowy pod klucz o wymiarach 17 mm.

Przeznaczone do gniazd stożkowych elementy dzięki optymalnej powierzchni styku zapewniają idealne mocowanie podzespołów. Śruby do kół z gwintem o średnicy 14 mm oraz skokiem 1,25 pasują do piast posiadających otwory o takich samych parametrach. Wszystkie oferowane przez nas śruby do kół M14x1,25 pochodzą od zaufanego producenta tego typu elementów firmy Eljot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość robocza
Płaszczyzna
Klucz
Producent
zamknij