Klucze do kół

Klucze do kół to jedne z istotniejszych elementów podstawowego wyposażenia samochodu. Na rynku praktycznych i niezawodnych narzędzi warsztatowych znajdziemy kilka rodzajów tego typu sprzętu, który bez problemu przechowywać możemy w przestrzeni bagażnika samochodowego. Jednym z popularniejszych typów akcesoriów są klucze do kół ręczne, których cena nie przekracza zwykle kilkunastu złotych. Rekomendujemy modele z dłuższym ramieniem, wygodniejsze w eksploatacji i bardziej efektywne. W ich przypadku zastosowanie odpowiedniej dźwigni umożliwia odkręcenie nawet najbardziej opornych śrub na kołach. W bogatej gamie tych kluczy wyróżniamy krzyżakowe i fajkowe, różniące się między sobą kształtem.

Innym typem narzędzi są klucze do kół teleskopowe z grzechotką stanowiące zmodyfikowane odmiany wyżej opisywanych akcesoriów. Odsłony teleskopowe charakteryzują się regulowaną długością ramienia, natomiast klucze z grzechotką wyposażono w mechanizm zapadkowy ułatwiający obracanie. Ostatnim rodzajem sprzętu są klucze do kół dynamometryczne, które umożliwiają kontrolę nakładu siły potrzebnej do odkręcenia koła i zmniejszenie ryzyka jego uszkodzenia. Z chwilą osiągnięcia odpowiedniego momentu dokręcenia klucz wydaje charakterystyczny dźwięk. W ofercie naszego sklepu posiadamy ręczne klucze do kół fajkowe, krzyżakowe, teleskopowe i zapadkowe marek Stanmot i AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij