Klucze dynamometryczne

Klucze dynamometryczne to precyzyjne narzędzia wykorzystywane zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i przydomowych pracach serwisowych. Akcesoria doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagane jest wykonanie połączenia kruchych materiałów za pomocą śruby. Jej bezpieczne dokręcenie z uwzględnieniem odpowiedniego momentu obrotowego chroni łączone elementy przed uszkodzeniem, zapewniając jednocześnie optymalną jakość styku.

W samochodach roi się od podzespołów, których naprawa lub renowacja wymagają użycia klucza dynamometrycznego. Przykładem może być dokręcenie głowicy silnika, wymiana świec, a także dokręcanie śrub kół. Prawidłowo zamontowane elementy zapewniają optymalną pracę wszystkich układów mechanicznych pojazdu, dlatego warto wykorzystywać do tego celu narzędzia o największej efektywności. Konstrukcja kluczy dynamometrycznych determinuje sposób ich działania. Napinanie się umieszczonej w rękojeści sprężyny oraz blokada współpracującej z nią zapadki gwarantują skuteczność operacji. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów kluczy dynamometrycznych różniących się między innymi zakresem momentu obrotowego stosowanego przy dokręcaniu konkretnych mechanizmów. Poszczególne egzemplarze mogą różnić się również dokładnością. Najbardziej precyzyjne i profesjonalne urządzenia współpracują nawet z programami komputerowymi. W naszym sklepie zaopatrzysz się w wysokiej jakości klucz dynamometryczny z regulacją siły dokręcania w zakresie od 40 do 210 Nm marki AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij