Konserwacja plastików

Pielęgnacja wnętrza samochodu jest równie ważna, jak nakładanie powłok konserwujących na zewnętrzne jego powierzchnie. W znacznej większości przypadków kokpit auta wykonany jest z elementów plastikowych, winylowych, drewnianych, szklanych oraz innego rodzaju tworzyw sztucznych. Do ich czyszczenia warto stosować dobrej jakości preparaty dedykowane do powierzchni docelowych. W bogatej gamie dostępnych na rynku kosmetyków samochodowych znajdziemy między innymi środki do konserwacji plastików.

Zabieg czyszczenia i konserwacji tworzyw sztucznych ma na celu wydobycie ich blasku oraz zabezpieczenie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Zaniedbane i zniszczone elementy wyposażenia wpływają na odbiór wizualny całego auta. Konserwacja plastików pomaga odzyskać ich dawny połysk i głębię barwy. Ponadto nałożone powłoki są miłe w dotyku, odświeżają wnętrze pojazdu i zapewniają przyjemny zapach utrzymujący się przez długi czas. Polecamy produkty do konserwacji plastików Q11, K2, ADBL, Poorboy’s World, Tenzi, Sonax, Atas-Plak i RR Customs tworzące powłokę antystatyczną i chroniące pielęgnowane powierzchnie przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij