Kamery cofania

Kamery cofania ułatwiają szybkie i bezpieczne zaparkowanie samochodu tyłem lub cofanie w wąskich zatłoczonych uliczkach. Manewry te mogą sprawiać problemy nawet doświadczonym kierowcom, zwłaszcza że w ostatnich latach ilość pojazdów na drodze gwałtownie wzrosła, a jakość infrastruktury wciąż pozostawia wiele do życzenia. Producenci najpopularniejszych marek samochodów włączają kamery cofania do wyposażenia fabrycznego konkretnych modeli. Właścicielom nieco starszych pojazdów polecamy uniwersalne systemy gwarantujące wysoki standard jakości i funkcjonalności.

Kamery cofania bez problemu można dokupić i zainstalować w dowolnym aucie. Najczęściej wykorzystywanymi do tego celu miejscami są ramki tablicy rejestracyjnej oraz zderzaki. Kamery cofania mają prostą konstrukcję. Zasadniczym jej elementem jest układ optyczny z czułym na światło sensorem. Obraz obszaru znajdujący się za tylnym zderzakiem jest przesyłany na ekran cyfrowy montowany na desce rozdzielczej. Dodatkowo na ekranie mogą być wyświetlane wirtualne dynamiczne linie parkowania. Podczas cofania kierowca jest w stanie obserwować przeszkodę, co wpływa na szybkość i zasadność jego reakcji. Polecamy wysokiej jakości kamery cofania marki AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij