Pasty polerskie Menzerna

Menzerna to założona w 1888 roku w Niemczech marka wydajnych produktów polerskich, która wprowadziła na rynek autodetailingowy zupełnie nową i niepowtarzalną jakość. Ten trend niezawodności trwa do dziś i jest doskonale przyjmowany w profesjonalnych środowiskach motoryzacyjnych. Rekomendowane przez największe koncerny samochodowe preparaty Menzerna charakteryzują się łatwością aplikacji oraz wysokim standardem bezpieczeństwa dla powierzchni, na których są stosowane. Pasty polerskie tej niemieckiej marki bazują na sprawdzonych i dopracowanych recepturach oraz innowacyjnych technologiach produkcji.

Szeroka gama kosmetyków samochodowych obejmuje swoim zakresem środki do wielu obszarów polerowania mechanicznego i trafia w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Testowane i kontrolowane na każdym etapie produkcji pasty Menzerna uznawane są za jedne z najlepszych tego typu środków wykorzystywanych zarówno przez fachowców, jak i amatorów. Sukces marki nie byłby możliwy bez rozległej znajomości rynku surowców oraz sieci kontaktów rozwojowych. Jako jeden z dystrybutorów preparatów marki w swojej ofercie posiadamy pasty polerskie Menzerna o różnej gradacji serii Heavy Cut Compound, Medium Cut Polish, Super Finish oraz One-Step Polish.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.