Wycieraczki samochodowe Flash

Flash jest marką wycieraczek samochodowych produkowanych i dystrybuowanych przez przedsiębiorstwo Flashwipers. Firma z siedzibą w Rybniku posiada szeroki asortyment płaskich i hybrydowych piór do pojazdów osobowych i dostawczych o szerokich możliwościach zastosowania, zarówno w przypadku mocowań standardowych, jak i mniej popularnych rozwiązań. Akcesoria Flash dostępne są w wielu hurtowniach i sklepach motoryzacyjnych, a także w warsztatach, na stacjach benzynowych oraz serwisowych w całej Polsce.

Firma zapewnia profesjonalną obsługę w oparciu o technologie zwiększające komfort i bezpieczeństwo współpracy. Wycieraczki Flash wyróżnia duża skuteczność, odporność na skrajne temperatury, wykorzystanie trwałych i optymalizujących efekty pracy materiałów, rewelacyjna aerodynamika oraz szybki i bezproblemowy montaż. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki asortyment doskonałej jakości płaskich wycieraczek Flash oraz niezawodnych hybryd, a także bogatą gamę wycieraczek na tylną szybę samochodu i wymiennych gumek do piór.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.