Pozostałe urządzenia pomiarowe

Pozostałe urządzenia pomiarowe to produkty, których nie zakwalifikowaliśmy do żadnej innej kategorii sprzętu. Przyrządy te stanowią niejednokrotnie podstawowe wyposażenie profesjonalnego warsztatu lub przydomowego garażu i przydają się w wielu sytuacjach związanych z diagnozą problemów mechanicznych pojazdu, a także samą jego naprawą. Wysokiej jakości akcesoria stanowią ciekawą propozycję asortymentową znanych na rynku motoryzacyjnym marek gwarantujących funkcjonalność i komfort użytkowania.

W dziale pozostałych urządzeń pomiarowych znajdziecie szczelinomierz Stanmot stosowany między innymi w regulacji luzu zaworowego silnika spalinowego. Narzędzia te składają się z szeregu płytek o określonej grubości, osadzonych we wspólnej obudowie, na podobieństwo scyzoryka o wielu ostrzach. Pomiar polega na wybraniu i wsunięciu płytki o odpowiedniej grubości w mierzoną szczelinę, w taki sposób, by zniwelować ewentualne luzy. Grubość płytki odpowiada oczywiście szerokości interesującej nas szczeliny. W asortymencie posiadamy również tester płynu hamulcowego Carmotion pozwalający na zmierzenie zawartości wody w płynie hamulcowym klasy DOT3, DOT4 i DOT5. Urządzenie wyposażone jest w sondę do badania przewodności elektrycznej płynu. Ponadto polecamy 5-metrową miarę taśmową zwijaną z blokadą, a także tester szczelności uszczelki głowicy CO2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij