Baterie

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez praktycznych urządzeń elektronicznych. Te towarzyszą człowiekowi praktycznie w każdym momencie w domu, podczas prac wykonywanych w ogrodzie czy warsztacie, a także podczas podróży samochodem. Znaczna większość z nich zasilana jest różnego typu bateriami, dzięki czemu można użytkować je w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączania do gniazdka. Baterie należą do elektrochemicznych źródeł zasilania, w przypadku których energia elektryczna powstaje na skutek reakcji chemicznych. Procesy te są nieodwracalne, co oznacza, że raz wyczerpanej baterii nie da się ponownie naładować.

Baterie alkaliczne to najpopularniejszy typ akcesoriów. Cechuje je duża pojemność i żywotność, rzadko dochodzi w ich przypadku do wylania elektrolitu. Akcesoria te charakteryzują się bardzo szerokim zastosowaniem. Znajdziemy je w aparatach fotograficznych, odtwarzaczach mp3 oraz CD, latarkach i golarkach. Innym typem są baterie srebrowe i litowo - manganowe, nazywane również tlenkowo - srebrowymi charakteryzujące się stabilnym napięciem wyjściowym. Wykorzystywane są zazwyczaj w kamerach, zegarkach i termometrach. Najstarszym rodzajem produktów są baterie cynkowo - węglowe stosowane obecnie w urządzeniach o niewielkim poborze prądu. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w baterie znanych i sprawdzonych marek Blow i Duracell.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij