Maszyny polerskie

Maszyny polerskie należą do grupy sprzętów stosowanych zazwyczaj przez profesjonalistów. Ostatnio jednak oferty producentów takich jak ADBL czy Masner trafiają również do miłośników przydomowego autodetailingu. Narzędzia, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie możliwe jest uzyskanie głębi koloru, a także korekta lakieru stanowią niejednokrotnie podstawę kompleksowej pielęgnacji zarówno starszych, jak i nowych pojazdów. Właściwie dobrana i poprawnie użytkowana maszyna polerska wyróżnia się nie tylko efektywnością, ale i jest w pełni bezpieczna dla powierzchni lakieru.

Wyróżniamy maszyny polerskie rotacyjne, czyli obrotowe oraz mimośrodowo - obrotowe DA, z angielskiego Dual Action. Pierwszy rodzaj urządzeń działa na prostej zasadzie. Talerz polerski, do którego mocuje się gąbki lub futra, obraca się z zaprogramowaną prędkością. Tę można zmieniać i dostosować do wymagań użytkownika. Na efekty wpływa również dobór gąbki polerskiej o różnej twardości oraz właściwej dla kolejnych etapów pracy pasty polerskiej. Maszyny polerskie mimośrodowe poruszają się ze skokiem od kilku do kilkunastu milimetrów, wykonując jednocześnie niewymuszony ruch obrotowy. Dobrze rozprowadzane ciepło oraz odpowiednie tempo polerowania przekładają się na doskonałe rezultaty pracy, nawet przy bardzo wymagających powierzchniach. Ten typ akcesoriów polecamy zwłaszcza osobom, które dopiero zaczynają pracę z detailingiem. Sprawdź bogatą ofertę maszyn polerskich dostępną na stronie naszego sklepu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij