Wczytuję dane...

Maszyny polerskie

Maszyny polerskie są sprzętem, dzięki któremu możliwe jest pogłębienie koloru, a także uzyskanie korekcji lakieru w krótkim czasie. Właściwie dobrana oraz użytkowana zgodnie z zaleceniami producenta maszyna cechuje się nie tylko wysoką efektywnością, ale przede wszystkim bezpieczeństwem dla lakieru.

Rozróżniamy dwa typy maszyn polerskich:

  • rotacyjne, czyli obrotowe,
  • oraz mimośrodowo-obrotowe, opisywane w skrócie jako polerki DA (z ang. Dual Action).

Maszyny polerskie rotacyjne działają na bardzo prostej zasadzie: talerz polerski, do którego na rzep mocuje się tzw. gąbki polerskie czy futra, obraca się z zaprogramowaną prędkością. Prędkość tą można zmieniać, na efekt wpływa się też, dobierając gąbki polerskie o różnej twardości oraz pasty polerskie - zgrubne, pośrednie i wykańczające.

Maszyny polerskie mimośrodowe poruszają się ze skokiem od kilku do kilkunastu milimetrów, a jednocześnie wykonują niewymuszony ruch obrotowy. Dzięki temu lakier ścinany jest wolniej, ale ciepło zostaje dobrze rozproszone. To narzędzie idealne dla osób, które dopiero zaczynają pracę z detailingiem.

Maszyny polerskie w naszym sklepie występują w szerokim asortymencie, m.in.:

  • ADBL Roller D09125-01 - Maszyna polerska marki ADBL o mocy wyjściowej 650W i prędkości obrotowej 2000 - 6400 na minutę.
  • MASNER Polerka elektryczna DUAL ACTION o mocy 500W i prędkości obrotowej 2000 - 4500 obr./min.

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy maszyny polerskie marki ADBL i MASNER.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów