Pozostałe w elektronika i gadżety

W katalogu pozostałe w elektronika i gadżety prezentujemy produkty o różnym praktycznym, codziennym przeznaczeniu, które wpisują się w potrzeby użytkowników XXI wieku. W asortymencie posiadamy obecnie dwa wysokiej klasy urządzania. Polecamy powerbank marki AMiO umożliwiający ładowanie smartfonów, laptopów, odtwarzaczy mp3, głośników Bluetooth, a nawet e-papierosów. Urządzenie ładowane jest prądem z gniazdka przez USB komputera lub przy użyciu odpowiedniej ładowarki. Podłączamy go za pomocą kabelka do wybranego urządzenia mobilnego i ładujemy lub podładowujemy je, by zachować ciągłość jego działania. Łatwy w obsłudze powerbank jest funkcjonalną baterią wielokrotnego użytku.

Kierowcom, którzy prowadzą wiele rozmów telefonicznych, również podczas jazdy samochodem rekomendujemy zestaw głośnomówiący AMiO z głośnikiem Bluetooth. Wbudowany akumulator zapewnia do 10 godzin pracy i do 1000 godzin w stanie czuwania. Sprzęt gwarantuje wysoką jakość połączenia. Metalowy klips umożliwia łatwy montaż. Zestaw doskonale nadaje się również do prowadzenia rozmów konferencyjnych. Ładowarka z funkcją Quick Charge gwarantuje możliwość szybkiego ponownego użycia. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty akcesoriów w kategorii pozostałe w elektronika i gadżety.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij