Koszulki na fotele

Koszulki na fotele od dawna są jednym ze sposobów szybkiego i stosunkowo taniego wizualnego odświeżenia wnętrza samochodu. Mimo iż nie są tak trwałe jak pokrowce i nie zabezpieczają całej tapicerki przed zniszczeniem lub zabrudzeniem, mają swoje zalety i wciąż są chętnie wybierane przez kierowców jako dodatkowy element wyposażania auta. Istotnym powodem takiego stanu rzeczy jest dość niska cena akcesoriów, możliwość wyboru koszulek spośród bogatej palety kolorystycznej, komfort użytkowania produktów wykonanych z przyjemnych w dotyku materiałów, które pomagają znosić skrajne temperatury zarówno zimą, jak i latem, łatwość zakładania ich na fotele oraz możliwość ściągnięcia i wyprania, a także uniwersalność elementów, które dzięki swoim właściwościom rozciągania się możemy nałożyć na siedzenia różnych wielkości i kształtów.

Koszulki na fotele stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych pokrowców i zadowolą wszystkich, którzy cenią komfort podróżowania oraz chcą zabezpieczyć tapicerowane elementy samochodu przed przetarciem lub trwałym uszkodzeniem. Są również doskonałym sposobem na kolorystyczne ożywienie wnętrza. Sprawdź dostępną w naszej ofercie wielobarwną gamę koszulek na fotele samochodowe firmy Labo.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij