Tornadory

Tornadory to pistolety do czyszczenia na mokro różnych zabrudzeń tapicerki wewnątrz samochodu. Doskonale nadają się do czyszczenia karoserii, elementów z tworzywa sztucznego, nawiewów powietrza czy dywaników. Tornadory są solidnie zbudowane i mają ergonomiczne kształty, które podnoszą jakość eksploatacji. Urządzenia znacznie ułatwiają pranie wnętrza samochodu. Pistolety wyposażone są w sporych rozmiarów zbiorniki na płyn czyszczący. Piana nanoszona jest pod dużym ciśnieniem z możliwością regulacji przepływu powietrza oraz ilości pobieranego płynu. Środek czyszczący nanosi się na wybraną powierzchnię z odległości od ok. 3 do 5 cm.

Konstrukcja tornadorów wymusza mieszanie się środka czyszczącego z powietrzem, co znacznie podnosi ich efektywność i znacznie ogranicza koszty eksploatacji. W ofercie naszego sklepu posiadamy pistolety do czyszczenia wnętrza auta K2 Perfektor oraz Masner Perfektor Black, a także pistolet pneumatyczny do prania tapicerki Carmotion ze specjalnie ukształtowaną dyszą z wirującym rdzeniem, który pod wpływem sprężonego powietrza wytwarza spieniony roztwór preparatu czyszczącego. W zestawie znajdziecie dyszę tradycyjną i szczotkę.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij