Wczytuję dane...

Tornadory

Tornadory są to pistolety do czyszczenia na mokro różnych zabrudzeń tapicerki wewnątrz samochodu. Można też czyścić nimi karoserię, elementy z tworzywa sztucznego, nawiewy powietrza czy dywaniki. Tornadory mają mocną budowę i ergonomiczne kształty, które usprawniają pracę przy czyszczeniu.

Tornadory znacznie ułatwiają pranie wnętrza samochodu: środek czyszczący nanosi się na wybraną powierzchnię z odległości 3-5 cm. Pistolet wyposażony jest w duży zbiornik na płyn czyszczący. Piana naniesiona zostaje pod dużym ciśnieniem z możliwością regulacji tak przepływu powietrza, jak i ilości pobieranego płynu. Pozwala to skutecznie usuwać zabrudzenia.

Tornadory posiadają konstrukcję wymuszającą mieszanie się środka czyszczącego z powietrzem, co znacznie podnosi ich efektywność i pozytywnie wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacji.

W naszym sklepie oferujemy m.in. następujące tornadory:

  • Pistolet pneumatyczny do prania tapicerki marki CARMOTION - posiada specjalnie ukształtowaną dyszę z wirującym rdzeniem, który pod wpływem sprężonego powietrza wytwarza spieniony roztwór preparatu czyszczącego. W zestawie znajduje się dysza tradycyjna oraz szczotka.
  • K2 Perfektor Black: pistolet do czyszczenia wnętrza auta. Użycie powietrza: 40 L/min, zużycie płynu: 3.6 L/h, ciśnienie robocze: 6-9 bar.

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy tornadory dobrych marek: K2 i CARMOTION.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów