Czyszczenie opon

Czyszczenie opon jest niezbędnym zabiegiem, od którego zależy efekt dobrze umytego i wypielęgnowanego samochodu, na którym zależy każdemu kierowcy. Opony to elementy narażone na ciągłe oddziaływanie szkodliwych czynników, dlatego dość szybko starzeją się, tracą kolor i matowieją. Przed podjęciem względem nich jakichkolwiek działań konserwujących powinniśmy je dokładnie umyć, wykorzystując dedykowane do tego celu skuteczne preparaty chemii samochodowej.

Czyszczenie opon rozpoczynamy zazwyczaj od usunięcia wszelkich zalegających na ich powierzchni ciał obcych jak piasek, kamyki, czy gałązki. Następnie dokładnie myjemy zewnętrzną warstwę opony, najlepiej przy użyciu myjki ciśnieniowej. Do mycia właściwego wykorzystujemy ciepłą wodę, szczotkę i szampon. Po umyciu dokładnie spłukujemy oponę i pozostawiamy ją do wyschnięcia. Niejednokrotnie przywrócenie fabrycznego wyglądu elementu wymaga zastosowania specjalizowanych preparatów takich jak nabłyszczacze, czernidła i dressingi. Czyszczeni opon i ich pastowanie zazwyczaj nie sprawia problemów, zwłaszcza jeśli używamy przeznaczonych do tego środków. Unikajmy preparatów zawierających substancje żrące, ropopochodne, acetony oraz rozpuszczalniki, które mogą doprowadzić do uszkodzenia struktury opony. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie duży wybór środków do mycia i pielęgnacji opon marek ADBL i RR Customs.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij