Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne stanowią trwałą i skuteczną ochronę lakieru samochodowego przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, a nawet mechanicznych. Wśród innych tego typu środków konserwujących wyróżniają się wysoką twardością, gładkością i odpornością na ścieranie. Ich przeźroczysta, niewidoczna warstwa jest barierą, ale i gwarantuje doskonałe efekty estetyczne. Powierzchnie zabezpieczone powłokami ceramicznymi są odporne na kwaśne deszcze, promieniowanie UV, żywicę, oraz sól drogową. Warstwa ochronna ogranicza ryzyko pojawienia się na nich zadrapań czy odprysków, które nie tylko źle wyglądają, ale i generują spore koszty związane z naprawą karoserii.

Nakładanie powłoki ceramicznej zaczynamy od dokładnego umycia i odtłuszczenia lakierowanej powierzchni. Następnie nakładamy kilka kropel preparatu na mikrofibrę. Przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnikiem. Preparat nakładamy krzyżowo na powierzchnię o wymiarach ok. 50 x 50 cm. Po mniej więcej dwóch minutach kolor zaaplikowanej powłoki powinien się zmieniać. Następnym krokiem jest wypolerowanie pierwszej warstwy specyfiku, który po minimum godzinie nakładamy ponownie. Zaleca się zastosowanie trzech warstw powłoki. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w niezawodne i wydajne powłoki ceramiczne marek K2 i Tenzi Detailer.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij