Mleczko kwarcowo - ceramiczne do odnawiania powłok ceramicznych TENZI DETAILER Quartz Reloader 300ml

58,00
Kup do 16.00 - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: TENZINr produktu: C-AD205Kod producenta: AD205Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Mleczko kwarcowo-ceramiczne TENZI DETAILER Quartz Reloader to innowacyjny produkt przeznaczony do odnawiania i zabezpieczania powłok ceramicznych na lakierze samochodowym lub felgach. Jest to preparat o pojemności 300 ml, który oferuje wiele korzyści dla użytkowników.

Główne cechy produktu TENZI DETAILER Quartz Reloader

  • Hydrofobowa ochrona: Mleczko TENZI DETAILER Quartz Reloader tworzy na zabezpieczanej powierzchni silnie hydrofobową warstwę, co oznacza, że woda i inne płyny szybko spływają z powierzchni, zapewniając ochronę przed osadzaniem się brudu i plamami.
  • Efekt super poślizgu: TENZI DETAILER Quartz Reloader nadaje powierzchni dodatkowy efekt super poślizgu, co oznacza, że powierzchnia staje się niezwykle gładka i śliska. To nie tylko poprawia estetykę, ale także utrudnia przywieranie brudu i zanieczyszczeń.
  • Poprawa połysku i głębi koloru: TENZI DETAILER Quartz Reloader nie tylko chroni powierzchnię, ale także dodaje jej połysku i wzmaga głębię koloru, co sprawia, że lakier lub felgi wyglądają jeszcze lepiej.
  • Rewitalizacja powłok ceramicznych: TENZI DETAILER Quartz Reloader jest idealny do stosowania co pół roku w celu odnawiania i wzmacniania istniejących powłok ceramicznych na lakierze lub felgach.
  • Samodzielne zabezpieczenie: TENZI DETAILER Quartz Reloader może być również używany jako samodzielne zabezpieczenie, co oznacza, że można go stosować do ochrony powierzchni bez wcześniejszego zastosowania powłoki ceramicznej.
  • Wypełnianie mikroporów: Produkt TENZI DETAILER Quartz Reloader doskonale wypełnia mikropory na powierzchni, co dodatkowo poprawia jej gładkość i połysk.

Sposób użycia produktu TENZI DETAILER Quartz Reloader jest stosunkowo prosty, ale wymaga starannego przygotowania powierzchni i dokładnego postępowania zgodnie z instrukcją. Przed zastosowaniem preparatu, należy dokładnie oczyścić i odtłuszczyć powierzchnię, a następnie równomiernie rozprowadzić mleczko TENZI DETAILER Quartz Reloader i polerować przy użyciu odpowiedniej szmatki z mikrofibry. Po zakończeniu aplikacji, produkt powinien pozostać na powierzchni do wyschnięcia przez co najmniej 4 godziny.

Warto zwrócić uwagę na warunki aplikacji, takie jak temperatura otoczenia, która powinna wynosić powyżej 15°C, oraz unikanie działania pełnego słońca podczas pracy z produktem.

Mleczko kwarcowo-ceramiczne TENZI DETAILER Quartz Reloader 300ml jest zatem wszechstronnym produktem do utrzymania i zabezpieczania powierzchni samochodowych przed działaniem czynników atmosferycznych i zabrudzeniem.

Odkryj naszą bogatą ofertę kosmetyków samochodowych - Sklep dwr.com.pl zaprasza do zadbania o Twój pojazd!

W ofercie sklepu dwr.com.pl znajdziesz nie tylko mleczko kwarcowo-ceramiczne TENZI DETAILER Quartz Reloader 300ml, ale także szeroki asortyment różnego rodzaju kosmetyków samochodowych, które pomogą Ci zadbać o wygląd i kondycję Twojego pojazdu. Nasza oferta obejmuje produkty renomowanych marek, m.in. kosmetyki samochodowe TENZI, które cieszą się dużym uznaniem klientów i zbierają najlepsze opinie.

Kosmetyki samochodowe TENZI to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności. Dzięki nim będziesz mógł utrzymać swoje auto w doskonałej kondycji, chroniąc je przed działaniem czynników atmosferycznych, zabrudzeniem oraz korozją. Nasza oferta zawiera różnorodne produkty TENZI, takie jak preparaty do pielęgnacji lakieru, felg czy wnętrza samochodu.

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój pojazd prezentował się olśniewająco i zachwycał każdego, sięgnij po kosmetyki samochodowe dostępne w sklepie dwr.com.pl. Oferujemy produkty, które są nie tylko skuteczne, ale także łatwe w użyciu, dzięki czemu dbanie o wygląd Twojego samochodu stanie się prostsze i bardziej przyjemne.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.