Pozostałe w elektryka

Pozostałe produkty w dziale elektryka obejmują akcesoria przeznaczone do wąskiego zakresu stosowania, które nie zostały zaklasyfikowane do żadnej z głównych grup kategorii dedykowanej szeroko rozumianym artykułom elektryki samochodowej. Funkcjonalne i niezawodne przedmioty o wysokim standardzie wykonania to propozycje wielu cenionych na rynku marek, dlatego też warto przyjrzeć się im nieco bliżej. Wiele z nich to przydatne elementy wyposażenia wykorzystywane w codziennej eksploatacji auta, inne doskonale spisują się w awaryjnych sytuacjach drogowych.

W podkategorii pozostałe w elektryka znajdziecie produkty związane z instalacją elektryczną różnego typu pojazdów. Oferujemy między innymi Kontakt spray od firmy K2, który skutecznie czyści i odtłuszcza części elektryczne w aucie takie jak świece zapłonowe, przerywacze, przewody, styki czy bezpieczniki. Preparat poprawia przewodzenie prądu, ułatwiając jednocześnie zapłon jednostki napędowej. Działa antykorozyjnie, chroni przed wilgocią i zabezpiecza przed utlenianiem się powierzchni. Eliminuje straty napięcia oraz zwiększa niezawodność instalacji elektrycznej w pojazdach mechanicznych. W asortymencie posiadamy również koszulki, rurki termokurczliwe przeznaczone do izolowania, oznaczania i ochrony przewodów. Sprawdź te i wiele więcej produktów renomowanych marek AMiO, Carmotion i K2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij