Żarówki S2

Żarówki S2 przeznaczone są do motocykli w reflektorach świateł drogowych i krótkich. Akcesoria stanowią efektywne źródło światła o mocy 35/35W, pracując pod napięciem 12V. Żarówki wyposażone są w metalowy trzonek typu BA20d oraz bańkę wykonaną z przeźroczystego szkła. Emitowane przez nie światło w kolorze białym osiąga wartość 825 lm. Żarówki S2 dzięki wykorzystaniu hartowanego szkła kwarcowego oraz wysokogatunkowej stali charakteryzują się znaczną trwałością. Zastosowane w nich szkło kwarcowe jest odporne na działanie promieni UV, zmiany temperatury oraz drgania.

Żarówki S2 wyróżniają wysokie temperatury żarnika dochodzące do 2650 stopni Celsjusza oraz szkła do 800 stopni Celsjusza. Możliwość uzyskania zwiększonego ciśnienia w żarówce sprawia, że ta jest w stanie emitować mocne i wyraziste światło. Żarówki S2 znajdują zastosowanie w motocyklach ATX, Boatian, Barton, Beeline, Benyco, Benzer, City Bike, Ferro, GB Motors, Inca, Junak, Kingway, Kinroad, Lexmoto, Longjia, Moto Magnus, Motorro, Romet, Router, Toros, Zipp i Znen. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki S2 marki Vision reprezentujące wysoki standard jakości i niezawodności.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij