Żarniki HB1

Żarówki ksenonowe HB1 to odpowiedniki żarówek halogenowych o tej samej nazwie. Akcesoria przeznaczone są do oświetlenia głównego w pojeździe, a więc świateł drogowych i mijania. Tego typu żarówki znajdują często zastosowanie w samochodach produkcji amerykańskiej. Moc wiązki świetlnej generowanej przez żarówki ksenonowe HB1 wynosi ok. 3000 lm. Wartość ta znacznie przewyższa te osiągane dzięki technologii halogenowej. Żywotność ksenonów wynosi średnio od 2000 do 2500 godzin pracy. W porównaniu do rozwiązań halogenowych żarówki ksenonowe HB1 wykazują znaczną oszczędność energii, pomagają zachować reflektory w dobrej kondycji oraz oferują doskonałą jakość emitowanego światła. Jego barwa zbliżona do naturalnej nie męczy oczu i pozwala kierowcy na pełną koncentrację.

Zastosowana w tego typu żarówkach technologia bi-ksenonowa pozwala na swobodną zmianę świateł z krótkich na długie. Kierowcom, którzy poszukują rozwiązań niezawodnych i efektywnych, polecamy dostępne w naszej ofercie żarówki ksenonowe oraz bi-ksenonowe marki AMiO realizujące najwyższe standardy niezawodności i funkcjonalności, przekładające się na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij