Żarniki H3

Żarówki ksenonowe H3, podobnie jak ich halogenowe odsłony, używane są przede wszystkim do świateł przeciwmgielnych. Rzadziej służą jako źródło światła w reflektorach drogowych. Stosowanie tego typu akcesoriów gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu ulicznym, w związku z emitowaniem mocnej i wyraźnej wiązki światła zapewniającej odpowiednią widoczność na drodze. Stosowanie żarówek ksenonowych H3 przynosi wymierne korzyści. Są o 40% oszczędniejsze od rozwiązań halogenowych pod względem poboru energii. Cechuje je też 10-krotnie większa żywotność. Akcesoria tracą mniej ciepła i nie nagrzewają reflektorów w takim stopniu jak halogeny. Emitują też mniej promieni UV, dzięki czemu elementy reflektora nie odbarwiają się i nie deformują.

Barwa światła emitowanego przez żarówki ksenonowe H3 jest zbliżona do dziennej, przez co nie męczy ono wzroku. Ma to duże znaczenie w czasie jazdy po zmroku. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie wysokiej jakości wydajne żarówki ksenonowe H3 marki Vision zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną łatwość montażu oraz żarówki ksenonowe H3 AMiO przystosowane do pracy z różnymi typami przetwornic wykonanych zarówno w technologii cyfrowej, jak i standard.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij