Kosmetyki samochodowe Shiny Garage

Shiny Garage to polska marka kosmetyków samochodowych stworzona z pasji do motoryzacji. Skuteczność jej wyrobów doceniana jest również za granicą. Szeroka gama preparatów sprawdza się w kompleksowej pielęgnacji zarówno nowych, jak i nieco starszych samochodów. Poszczególne środki idealnie zabezpieczają powierzchnie oraz wydobywają utracony przez lata eksploatacji blask. Shiny Garage oferuje swoim klientom najlepsze specyfiki do karoserii, plastików, gumy oraz tapicerki, a także odświeżacze i akcesoria niezbędne podczas czyszczenia i konserwacji auta. Wszystkie produkty cechuje wysoka wydajność, funkcjonalność zastosowania oraz przystępna cena. Dodatkowymi atutami są estetyczne opakowania oraz nowoczesne formuły, których efektywność docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Shiny Garage ma na swoim koncie wiele pionierskich rozwiązań, które doskonale przyjęły się na rynku, wyznaczając jednocześnie kierunek rozwoju branży auto detailingu. Marka stawia na dopracowane i bezpieczne receptury, czytelnie opisane etykiety, dobrze wyszkolonych dystrybutorów oraz nowoczesne systemy zrównoważonej produkcji. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wybrane produkty marki Shiny Garage. Polecamy między innymi niezawodny dressing do plastików zewnętrznych, środek do czyszczenia skóry oraz produkt do zabezpieczania lakieru. W pielęgnacji auta nieocenione mogą okazać się również pędzelek do detali oraz wiadro z pokrywką.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.