Wczytuję dane...

Żarówki P21W

Żarówki P21W to żarówki stosowane w tylnym oświetleniu auta (światła pozycyjne, światła STOP, światła wsteczne, kierunkowskazy), w światłach do jazdy dziennej, w oświetleniu wewnętrznym, a także jako oświetlenie w przyczepach kempingowych i jachtach.

Żarówki P21W  charakteryzują się bardzo dużą odpornością na różnego rodzaju wstrząsy i drgania. Mają predyspozycje do pracy w trudnych warunkach terenowych i pogodowych. Cechy te zawdzięczają symetrycznie ustawionym bolcom w swoim trzonku, tworzącym tak zwany duży cokół. Właśnie on sprawia, że żarówka jest stabilna i wytrzymała. Żarówki mają moc znamieniową 21W oraz pracują z napięciem 12V. Wyposażono je w gniazda typu BA15s.

W naszym sklepie występują w szerokim asortymencie. Oto ich przykłady:

  • Żarówki P21W PHILIPS 12V 21W BA15S, wykorzystywane do kierunkowskazów przednich i tylnych, tylnych świateł przeciwmgielnych, świateł cofania, światła stop, do oświetlenia bagażnika oraz świateł do jazdy dziennej.
  • Żarówki P21W BA15s 12V 21W Red stosowane do świateł stop. Do ich produkcji użyto wytrzymałego szkła krzemowego i innych wysokiej jakości materiałów.

 

W sklepie dwr.com.pl znajduje się bogaty asortyment żarówek P21W znanych marek: TUNGSRAM, VISION i PHILIPS.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów