Żarówki WY21/5W

Żarówki WY21/5W to dwuwłóknowe rozwiązania halogenowe stosowane głównie w światłach stop, a także lampach pozycyjnych samochodu. W zależności od funkcji akcesoria charakteryzują się mocą znamionową 5W dla oświetlenia pozycyjnego oraz 21W w przypadku światła hamowania. Żarówki pracują pod napięciem 12V i zostały wyposażone w gniazdo typu W3x16d. Prawidłowe działanie żarówek halogenowych WY21/5W w pojeździe ma ogromne znaczenie w kontekście wykonywania manewrów hamowania i zatrzymywania auta, a co za tym idzie bezpiecznego przemieszczania się po drogach publicznych w różnych warunkach i okolicznościach ruchu ulicznego. Z tego względu stan elementów oświetlenia samochodowego odpowiedzialnych za ten aspekt prowadzenia auta powinien leżeć na sercu każdemu kierowcy.

Światło generowane przez żarówki WY21/5W jest na tyle intensywne, by informować kierowców o pozycji pojazdu na drodze oraz ewentualnych zamiarach jej zmiany. Wybierając żarówki WY21/5W do swojego samochodu stawiaj na niezawodne i wydajne akcesoria renomowanych producentów. W ofercie naszego sklepu prezentujemy bogatą gamę różnych typów żarówek, w której nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie produkt odpowiadający jego wymaganiom.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.