Klucze do filtra oleju

Klucze do filtra oleju, z uwagi na bardzo szeroki wachlarz stosowanych w samochodach rozwiązań technicznych, posiadają duży stopień regulacji i działają w oparciu o rozmaite mechanizmy. Klucze do filtra oleju taśmowe i łańcuchowe mają możliwość dokładnej regulacji. Wykorzystane są w nich taśmy materiałowe oraz stalowe, a także bardzo wytrzymałe łańcuchy. W ich wypadku uniwersalność osiągnięta jest kosztem pracy w warunkach utrudnionego dostępu do filtra. Innym rodzajem akcesoriów są klucze do filtra oleju pazurkowe, których solidna konstrukcja ułatwia odkręcenie filtrów, nawet jeśli potrzebny jest do tego spory nakład siły. Tego typu części wyposażone są zwykle w mechanizm samoregulujący. Ich efektywne zastosowanie wymaga jednak odpowiedniej przestrzeni.

Na rynku praktycznych narzędzi warsztatowych znajdziemy również klucze do filtra oleju nasadowe charakteryzujące się największą skutecznością w praktycznie każdych warunkach. Są to klucze specjalistyczne, dlatego często dostępne są w zestawach, które umożliwiają obsługę podzespołów niemal wszystkich pojazdów. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w różne typy kluczy do filtra oleju marki Stanmot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij