Żarówki H4 BOSCH Pure Light 12V 60/55W (2 sztuki)

25,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: BOSCHNr produktu: 2X 1987301001Kod producenta: 2x 1987301001Gwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H4 BOSCH Pure Light to wysokiej jakości żarówki halogenowe przeznaczone głównie do użytku w światłach drogowych oraz światłach mijania pojazdów. Oferują moc znamionową 60/55 W i są zoptymalizowane pod kątem napięcia 12 V. Charakteryzują się one nie tylko długą żywotnością, ale także zachowują stałą intensywność świecenia przez cały okres eksploatacji.

Żarówki H4 BOSCH Pure Light - specyfikacja techniczna

  • Producent: Bosch
  • Liczba sztuk: 2
  • Linia: Pure Light
  • Moc znamionowa: 60/55W
  • Napięcie: 12V
  • Rodzaj żarówki: H4
  • Rodzaj gniazda: P43t

Żarówki BOSCH Pure Light. Wersje H1, H3, H4 i H7 dostępne w sklepie dwr.com.pl

Żarówki BOSCH Pure Light w wersji H1, H3, H4 i H7 są dostępne w sklepie dwr.com.pl.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.