Żarówki H1 BOSCH Pure Light 12V 55W + żarówki W5W

19,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: BOSCHNr produktu: 2X 1987301005 + W5WKod producenta: 2x 1987301005 + W5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw żarówek H1 BOSCH Pure Light to niezawodne rozwiązanie do oświetlenia drogowego, zapewniające klarowne i jasne światło dla bezpiecznej jazdy. Każdy zestaw zawiera dwie żarówki H1 BOSCH Pure Light o mocy 55W i dwie żarówki W5W o mocy 5W.

Żarówki H1 BOSCH Pure Light są idealne do użytku w światłach drogowych i mijania. Charakteryzują się mocą znamionową 55W i są przystosowane do napięcia 12V. Dzięki technologii Pure Light firmy Bosch, żarówki H1 BOSCH Pure Light gwarantują długą żywotność oraz stałą intensywność świecenia przez cały okres użytkowania.

Żarówki H1 BOSCH Pure Light - specyfikacja techniczna

Żarówki W5W VISION - specyfikacja techniczna

  • Producent: Vision
  • Liczba sztuk: 2 żarówki W5W VISION
  • Moc znamionowa: 5W
  • Napięcie: 12V
  • Rodzaj żarówki: W5W
  • Rodzaj gniazda: W2.1x9.5d

Kompletne zestawy oświetlenia. Żarówki BOSCH Pure Light w różnych wersjach w sklepie dwr.com.pl, włącznie z żarówkami W5W

Dostępność zestawów żarówek BOSCH Pure Light w sklepie dwr.com.pl obejmuje różne wersje, takie jak H1, H3, H4 i H7, z opcją zestawu zawierającego również żarówki W5W. Oferowane produkty to gwarancja wysokiej jakości oświetlenia samochodowego dla Twojego pojazdu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.