Żarówki H7 PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 55W (2 sztuki) + żarówki W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150

147,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: 2X 12972XVPB1 + PW5WKod producenta: 2x 12972XVPB1+ PW5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Z żarówkami H7 PHILIPS X-tremeVision Pro150 otrzymujesz niezwykłą jasność, która zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Dzięki światłu jaśniejszemu o 150%, możesz dostrzegać drogę wyraźnie nawet w ciemności i przy złych warunkach pogodowych. Ich zaawansowana konstrukcja żarnika i technologia szkła kwarcowego Diamond Precision zapewniają większą precyzję i luminancję, co przekłada się na lepsze oświetlenie drogi.

Żarówki H7 PHILIPS X-tremeVision Pro150 są także wyjątkowo trwałe - mogą świecić nawet do 450 godzin, co jest jednym z najdłuższych okresów eksploatacji w przypadku żarówek o takiej mocy.

Dzięki możliwości uzyskania wiązki światła o 70 metrów dłuższej, żarówki H7 PHILIPS X-tremeVision Pro150 zwiększają czas reakcji na potencjalne zagrożenia, co przekłada się na bezpieczniejszą jazdę. Emitowane przez nie chłodne światło o temperaturze do 3400 K zapewnia lepszy kontrast, co ułatwia identyfikację zbliżających się obiektów i redukuje zmęczenie wzroku.

Wymieniając żarówki parami, oszczędzasz czas i pieniądze, unikasz ryzyka awarii reflektorów oraz korzystasz z jaśniejszej i lepiej wyważonej wiązki światła. Ponadto, żarówki marki PHILIPS są powszechnie wybierane przez czołowych producentów samochodów, co świadczy o ich jakości i kompatybilności z wieloma modelami pojazdów.

Specyfikacja techniczna żarówek H7 PHILIPS X-tremeVision Pro150

 • Zastosowanie: Światła drogowe, światła mijania
 • Typ: H7
 • Podstawa: PX26d
 • Napięcie: 12 V
 • Moc: 55 W
 • Homologacja ECE: TAK
 • Seria: X-tremeVision Pro150
 • Technologia: Halogen
 • Czas eksploatacji (trwałość): 450 godzin
 • Temperatura barwowa: 3400 K
 • Strumień świetlny: 1500 ± 10% lm

Zwiększ swoją widoczność - żarówki W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150 do zakupu żarówek H7!

Wybierając żarówki H7 PHILIPS X-tremeVision Pro150, otrzymasz więcej niż tylko doskonałą jasność na drodze. Teraz, jako dodatek do Twojego zakupu, otrzymasz zestaw dwóch żarówek W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150!

Dzięki temu zestawowi, Twój samochód nie tylko oświetli drogę jaśniej, ale także zyska zwiększoną widoczność wokół siebie, co przekłada się na jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa podczas podróży. Zestawienie doskonałej wydajności i trwałości żarówek PHILIPS to gwarancja oświetlenia, na które możesz polegać w każdych warunkach.

Nie czekaj dłużej - zwiększ swoją widoczność i bezpieczeństwo na drodze dzięki doskonałej jakości żarówek H7 PHILIPS X-tremeVision Pro150. Zamów teraz i odbierz zestaw żarówek W5W już dziś!

Rozszerz swoje oświetlenie - nowe modele żarówek PHILIPS X-tremeVision Pro150 w zestawie z W5W!

Nie ograniczaj się tylko do jednego rodzaju żarówek! Teraz w sklepie dwr.com.pl możesz rozbudować swoje oświetlenie samochodu jeszcze bardziej, korzystając z naszej oferty na modele żarówek PHILIPS X-tremeVision Pro150.

Oprócz popularnych modeli H1, H4, H7, H11, HIR2, HB3HB4, które zapewniają niezrównaną jasność i trwałość na drodze, teraz do każdego zakupu otrzymasz również zestaw żarówek W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150!

Wszystkie nasze produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji PHILIPS, co gwarantuje ich oryginalność i najwyższą jakość. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się doskonałym oświetleniem drogi i zwiększonym bezpieczeństwem podczas jazdy.

Nie przegap tej okazji - wybierz swoje idealne żarówki H7 PHILIPS X-tremeVision Pro150 już teraz i otrzymaj zestaw żarówek W5W, aby jeszcze bardziej rozjaśnić swoją podróż!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.