Żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 51W (2 sztuki) + żarówki W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150

182,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: 2X 9006XVPB1 + PW5WKod producenta: 2x 9006XVPB1+ PW5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 51W to innowacyjny produkt, który przynosi liczne korzyści dla kierowców, zapewniając niezwykłą jasność i zwiększając bezpieczeństwo na drodze.

Dlaczego warto kupić żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150?

 • Niezwykła jasność zwiększająca bezpieczeństwo: Żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 oferują światło jaśniejsze nawet o 150%, co umożliwia wyraźne widzenie nawet w ciemności i trudnych warunkach pogodowych. Zaawansowana konstrukcja żarnika i technologia szkła kwarcowego Diamond Precision gwarantują większą precyzję, luminancję i dłuższy okres eksploatacji (do 600 godzin).
 • Najlepsze połączenie wysokiej wydajności i trwałości: Żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 to połączenie wysokiej wydajności, zapewniającej wiązkę światła o 70 metrów dłuższą, oraz trwałości, osiąganej dzięki nowej technologii szkła kwarcowego i mieszance gazów szlachetnych.
 • Więcej czasu na dostrzeżenie i uniknięcie zagrożeń: Dłuższa bezpieczna odległość widzenia (o 70 metrów) pozwala kierowcom szybciej reagować na potencjalne zagrożenia, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa podróży.
 • Chłodne światło zapewnia lepszą widoczność i większy komfort: Bielsze światło o temperaturze do 3450 K redukuje męczenie oczu, poprawia kontrast i ułatwia identyfikację obiektów, co przekłada się na dłuższą czujność i bezpieczniejszą jazdę.
 • Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie - wymieniaj parami: Wymiana żarówek parami zwiększa moc strumienia świetlnego, poprawia wydajność i minimalizuje ryzyko awarii reflektorów, co przekłada się na jeszcze lepsze oświetlenie i bezpieczeństwo jazdy.
 • Produkty marki PHILIPS są wybierane przez największych producentów samochodów: Zaawansowana technologia oświetlenia marki PHILIPS, znana od ponad 100 lat, jest kompatybilna z modelami samochodów głównych marek, takich jak Audi, BMW, Ford, GM, Toyota i Volkswagen, co świadczy o wysokim standardzie produkcji.

Żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 to nie tylko produkt o doskonałych parametrach technicznych, ale również inwestycja w bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Specyfikacja żarówek HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150

 • Zastosowanie: Światła drogowe, światła mijania, przednie światła przeciwmgielne
 • Typ: HB4 9006
 • Podstawa: P22d
 • Napięcie: 12 V
 • Moc: 51 W
 • Homologacja ECE: TAK
 • Seria: X-tremeVision Pro150
 • Technologia: Halogen
 • Czas eksploatacji (trwałość): 600 godzin
 • Temperatura barwowa: 3450 K
 • Strumień świetlny: 1095 ± 15% lm

Otrzymaj żarówki W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150 w zestawie z zakupem żarówek HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 na dwr.com.pl!

Teraz, przy zakupie rewolucyjnych żarówek HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 na dwr.com.pl, otrzymasz dodatkowo dwie sztuki żarówek W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150! To niepowtarzalna okazja, aby zwiększyć widoczność i bezpieczeństwo na drodze, korzystając z najnowszej technologii oświetleniowej.

Żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 to gwarancja niezwykłej jasności, zwiększając bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych. Dzięki ich wyjątkowej wydajności, wracaj do domu w pełnym bezpieczeństwie, widząc wyraźnie nawet w ciemności.

Ale to nie wszystko! Dołączone żarówki W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150 to dodatkowy atut, który zapewni jednolite, bielsze światło i doskonałą widoczność, zarówno w wnętrzu pojazdu, jak i na zewnątrz.

Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Zamów teraz żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 na dwr.com.pl i otrzymaj zestaw żarówek W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150. Zwiększ swoją widoczność, podróżuj bezpieczniej i ciesz się komfortem jazdy już dziś!

Odkryj szeroki wybór żarówek PHILIPS X-tremeVision Pro150 na dwr.com.pl!

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszą wyjątkową ofertę żarówek PHILIPS X-tremeVision Pro150 na dwr.com.pl! Teraz, przy zakupie dowolnego modelu żarówki z serii X-tremeVision Pro150, otrzymasz zestaw żarówek W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150, aby zwiększyć widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne modele, w tym H1, H4, H7, H11, HIR2, HB3 oraz HB4, wszystkie dostępne wraz z żarówkami W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150. To doskonała okazja, aby ulepszyć oświetlenie swojego pojazdu i podróżować z większym bezpieczeństwem.

Wszystkie żarówki pochodzą z oficjalnej dystrybucji PHILIPS, co gwarantuje ich oryginalność i wysoką jakość. Dzięki technologii X-tremeVision Pro150, możesz cieszyć się jaśniejszym, bardziej wydajnym światłem, które zapewni Ci wyraźną widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

Nie zwlekaj! Wybierz swoją żarówkę z serii PHILIPS X-tremeVision Pro150 i otrzymaj zestaw żarówek W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150. Zwiększ widoczność, podróżuj bezpiecznie i korzystaj z komfortu jazdy z produktami PHILIPS na dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.