Żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 51W (2 sztuki)

166,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: 2X 9006XVPB1Kod producenta: 2x 9006XVPB1Gwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 51W (2 sztuki) zapewniają niezrównaną jasność, która zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Dzięki światłu jaśniejszemu nawet o 150%, kierowcy mogą widzieć drogę wyraźnie nawet w ciemności i przy niekorzystnych warunkach pogodowych, co pozwala zareagować szybciej na potencjalne zagrożenia.

Innowacyjna konstrukcja żarnika i technologia szkła kwarcowego Diamond Precision gwarantują nie tylko większą jasność, ale także dłuższy okres eksploatacji nawet do 600 godzin. Dzięki temu kierowcy mają więcej czasu na dostrzeżenie i uniknięcie zagrożeń na drodze.

Dodatkowo, żarówki HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150 emitują chłodne światło o temperaturze do 3450 K, co poprawia widoczność i komfort podczas jazdy w ciemności. Możliwość uzyskania wiązki światła o 70 metrów dłuższej sprawia, że reakcja na sytuacje na drodze jest szybsza i bezpieczniejsza.

Warto również zauważyć, że wymiana żarówek parami jest bardziej uzasadniona, ponieważ zapewnia lepszą równowagę świateł i większe bezpieczeństwo jazdy. Produkty marki Philips są doceniane przez największych producentów samochodów, co świadczy o ich wysokiej jakości i kompatybilności z różnymi modelami pojazdów.

Specyfikacja żarówek HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150

 • Zastosowanie: Światła drogowe, światła mijania, przednie światła przeciwmgielne
 • Typ: HB4 9006
 • Podstawa: P22d
 • Napięcie: 12 V
 • Moc: 51 W
 • Homologacja ECE: TAK
 • Seria: X-tremeVision Pro150
 • Technologia: Halogen
 • Czas eksploatacji (trwałość): 600 godzin
 • Temperatura barwowa: 3450 K
 • Strumień świetlny: 1095 ± 15% lm

Odkryj pełną gamę żarówek PHILIPS X-tremeVision Pro150! Doskonałe oświetlenie, bezpieczna jazda!

Zadbaj o doskonałe oświetlenie swojego samochodu dzięki żarówkom PHILIPS X-tremeVision Pro150! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór modeli, które zapewnią Ci niezrównaną jasność i bezpieczeństwo na drodze.

Zobacz naszą ofertę:

Aby uzyskać kompleksowe oświetlenie, polecamy również żarówki W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 5W (3300K) jako uzupełnienie zakupu żarówek HB4 PHILIPS X-tremeVision Pro150. Idealne do zastosowania jako żarówki świateł postojowych, zapewnią jeszcze lepszą widoczność i stylowy wygląd Twojego pojazdu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.