Żarówki H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 55W (2 sztuki)

96,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: 2X 12258XVPB1Kod producenta: 2x 12258XVPB1Gwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 55W (2 sztuki) to innowacyjny produkt, który zapewnia niezwykłą jasność, zwiększającą bezpieczeństwo podczas jazdy.

Główne korzyści żarówek H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150

 • Niezwykła jasność (do 150% więcej światła): Żarówki H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150 oferują światło jaśniejsze nawet o 150%, co przekłada się na lepszą widoczność podczas jazdy. To istotne zwiększenie jasności gwarantuje, że nawet w trudnych warunkach pogodowych lub ciemnościach, droga jest doskonale oświetlona, co z kolei poprawia poziom bezpieczeństwa.
 • Trwałość i wydajność: Dzięki zaawansowanej konstrukcji żarnika i technologii szkła kwarcowego Diamond Precision, żarówki H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150 oferują doskonałą trwałość. Mają one dłuższy okres eksploatacji, sięgający nawet do 350 godzin, co sprawia, że są one jednymi z najtrwalszych żarówek o takiej mocy.
 • Chłodne światło dla komfortu wzroku: Żarówki H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150 emitują chłodne światło o temperaturze do 3450 K, co nie tylko poprawia kontrast, ale także redukuje zmęczenie wzroku. To zapewnia lepszą widoczność i komfort podczas jazdy w ciemności, co jest kluczowe dla utrzymania czujności i bezpieczeństwa.
 • Oszczędzanie czasu i kosztów poprzez wymianę parami: Wymiana żarówek parami zwiększa moc strumienia świetlnego i zapewnia doskonałą wydajność. Oszczędzasz czas, unikasz ryzyka awarii reflektorów i cieszysz się jaśniejszym, lepiej wyważonym światłem. To nie tylko poprawia widoczność, ale również sprawia, że jazda jest bezpieczniejsza.
 • Kompatybilność z markami samochodów: Produkty marki Philips, w tym technologia X-tremeVision Pro150, są cenione przez największych producentów samochodów, takich jak Audi, BMW, Ford, GM, Toyota i Volkswagen. Zastosowanie ścisłych procedur kontroli jakości zapewnia utrzymanie wysokich standardów produkcji.

Żarówki H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 55W oferują doskonałą kombinację jasności, trwałości i bezpieczeństwa, sprawiając, że jazda staje się bardziej komfortowa i bezpieczna.

Specyfikacja techniczna żarówek H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150

 • Zastosowanie: Światła drogowe, światła mijania
 • Typ: H1
 • Podstawa: P14,5s
 • Napięcie: 12 V
 • Moc: 55 W
 • Homologacja ECE: TAK
 • Seria: X-tremeVision Pro150
 • Technologia: Halogen
 • Czas eksploatacji (trwałość): 350 godzin
 • Temperatura barwowa: 3450 K
 • Strumień świetlny: 1550 ± 15% lm

Oświetl swoją drogę z serią żarówek PHILIPS X-tremeVision Pro150!

Oświetlaj swoją drogę z niezrównaną jasnością i bezpieczeństwem dzięki serii żarówek PHILIPS X-tremeVision Pro150, dostępnych w sklepie dwr.com.pl! Niezależnie od rodzaju żarówki, znajdziesz tutaj model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Rozważ naszą gamę produktów, która obejmuje:

Dla kompleksowego oświetlenia pojazdu, polecamy również żarówki W5W PHILIPS X-tremeVision Pro150 12V 5W (3300K). Są idealne jako uzupełnienie zakupu żarówek H1 PHILIPS X-tremeVision Pro150, świetnie sprawdzając się jako żarówki świateł postojowych.

Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze i wybierz żarówki PHILIPS X-tremeVision Pro150 - teraz dostępne w sklepie dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.