Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 45A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 45A (2 sztuki)
6,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63617Kod producenta: 63617Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP o amperażu 45A to niezbędny element zabezpieczający w instalacji elektrycznej pojazdu. Bezpieczniki JAPVAL CLIP są dostępne w opakowaniu zawierającym 2 sztuki. Ich główną funkcją jest ochrona układu elektrycznego samochodu przed ewentualnymi uszkodzeniami spowodowanymi nadmiernym natężeniem prądu.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 45A (2 sztuki) - cechy produktu 

  • Amperaż: Bezpieczniki JAPVAL CLIP mają amperaż wynoszący 45A, co oznacza, że są w stanie wytrzymać obciążenie elektryczne o maksymalnym natężeniu prądu wynoszącym 45 amperów, zanim zostaną przepalone.
  • Materiał: Są wykonane ze stopu cynku, co jest typowym materiałem używanym do produkcji bezpieczników samochodowych. Stop ten charakteryzuje się dobrą odpornością na korozję i wysoką przewodnością elektryczną, co jest istotne dla prawidłowego funkcjonowania bezpiecznika.
  • Opakowanie: Każde opakowanie zawiera 2 sztuki bezpieczników. To jest przydatne, ponieważ w samochodzie zazwyczaj znajduje się wiele różnych obwodów elektrycznych, a posiadanie kilku zapasowych bezpieczników może być bardzo przydatne w razie potrzeby ich wymiany.

Bezpieczniki JAPVAL CLIP są elementem kluczowym w utrzymaniu niezawodności instalacji elektrycznej w samochodzie. W razie przekroczenia dopuszczalnego amperażu, bezpiecznik przepala się, przerywając obwód i chroniąc w ten sposób przed dalszymi uszkodzeniami. Dlatego też ważne jest, aby wybrać odpowiedni amperaż bezpiecznika dla konkretnego obwodu w samochodzie, aby zapewnić optymalne zabezpieczenie przed przeciążeniem prądu. Bezpieczniki JAPVAL CLIP 45A stanowią solidny wybór w tym zakresie, gwarantując nie tylko odpowiednią ochronę, ale także trwałość dzięki wykonaniu ze stopu cynku.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym JAPVAL CLIP w sklepie dwr.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem bezpieczników samochodowych dostępnym w sklepie dwr.com.pl. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje bezpieczników, w tym popularne bezpieczniki JAPVAL CLIP.

Bezpieczniki JAPVAL CLIP są dostępne w trzech różnych wersjach amperażu: 45A, 65A i 75A, co pozwala na wybór odpowiedniego modelu do Twoich potrzeb i wymagań. Dbamy o jakość i niezawodność naszych produktów, dlatego możesz być pewien, że bezpieczniki JAPVAL zapewnią skuteczną ochronę instalacji elektrycznej w Twoim samochodzie.

Znajdź idealne zabezpieczenie dla swojego pojazdu w sklepie dwr.com.pl już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.