Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 80A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 80A (2 sztuki)
5,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63616Kod producenta: 63616Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14 o amperażu 80A to elementy elektryczne, które spełniają istotną rolę w ochronie instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Bezpieczniki te są zaprojektowane specjalnie do użytku w samochodach i mają parametry dostosowane do wymagań określonych obwodów elektrycznych.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 80A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: Bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 mają amperaż wynoszący 80A, co oznacza, że są w stanie przewodzić prąd o maksymalnej wartości 80 amperów, zanim zostaną wyłączone w przypadku przeciążenia.
  • Ochrona przed przeciążeniem: Ich główną funkcją jest ochrona przed przeciążeniem elektrycznym. W przypadku wystąpienia nadmiernego natężenia prądu, bezpiecznik automatycznie przerywa obwód, co zapobiega uszkodzeniom instalacji elektrycznych i może chronić przed ewentualnymi pożarami.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki zostały wykonane ze stopu cynku, co zapewnia im trwałość i odporność na warunki środowiskowe występujące w samochodach, takie jak wibracje, zmienne temperatury i wilgotność.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14 są stosowane w różnych miejscach w samochodzie, w zależności od obwodu, który mają chronić. Mogą być używane w układach elektrycznych związanych z oświetleniem, układem zapłonowym, systemem klimatyzacji i wieloma innymi.
  • Ilość w opakowaniu: Produkt jest dostarczany w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników, co pozwala na ich wymianę w przypadku uszkodzenia lub konieczności dostosowania do różnych obwodów.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14 o amperażu 80A są ważnym elementem utrzymania niezawodności instalacji elektrycznych w pojeździe, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy i prawidłowego funkcjonowania różnych systemów samochodowych.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 w sklepie dwr.com.pl!

Jesteśmy dumni z zaprezentowania naszego bogatego asortymentu bezpieczników samochodowych dostępnych w sklepie dwr.com.pl. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli bezpieczników, w tym bezpieczniki JAPVAL. Szczególnie polecamy bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14, które dostępne są w różnych wersjach amperażu, w tym 20A, 30A, 40A, 50A, 60A, 70A oraz 80A. Zapewnij bezpieczeństwo swojemu samochodowi, wybierając wysokiej jakości bezpieczniki dostępne w naszym sklepie. Dla pełnej ochrony instalacji elektrycznych w Twoim pojeździe, odwiedź nas już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.