Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 30A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 30A (2 sztuki)
6,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63611Kod producenta: 63611Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 30A (2 sztuki) to elektryczne zabezpieczenia stosowane w samochodach, które mają na celu ochronę instalacji elektrycznych przed uszkodzeniem w przypadku wystąpienia nadmiernego natężenia prądu.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 30A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Nazwa produktu: Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 30A (2 sztuki).
  • Zastosowanie: Bezpieczniki są przeznaczone do zastosowania w samochodach i służą do zabezpieczania różnych obwodów elektrycznych przed przeciążeniem prądowym.
  • Amperaż: Bezpieczniki mają amperaż wynoszący 30A, co oznacza, że będą przerywać obwód w przypadku, gdy prąd przekroczy tę wartość. Jest to ważne, aby chronić instalacje elektryczne przed przeciążeniem, które mogłoby prowadzić do uszkodzenia lub zwarcia.
  • Typ bezpiecznika: Bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 to typ mini bezpiecznika, który jest stosunkowo kompaktowy i łatwy do zamontowania w różnych miejscach w samochodzie.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku, co zapewnia trwałość i odporność na korozję. Jest to istotne, ponieważ samochodowe instalacje elektryczne są narażone na różne warunki atmosferyczne i warunki eksploatacji.
  • Ilość w opakowaniu: Produkt dostarczany jest w zestawie zawierającym 2 sztuki bezpieczników.

Bezpieczniki samochodowe są niezbędne do zapewnienia bezpiecznej pracy elektrycznych układów w samochodach, a modele o różnym amperażu mogą być stosowane w zależności od wymagań konkretnych obwodów. Bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14, 30A stanowią skuteczną ochronę przed przeciążeniem prądowym, co przyczynia się do zachowania sprawności i bezpieczeństwa pojazdu.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl oferujemy bogaty wybór bezpieczników samochodowych, w tym popularne bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14. Dostępne są one w różnych wersjach amperażu, w tym 20A, 30A, 40A, 50A, 60A, 70A oraz 80A. Dzięki nim, możesz skutecznie zabezpieczyć instalacje elektryczne w swoim samochodzie przed przeciążeniem prądowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wybrania odpowiednich bezpieczników JAPVAL do Twoich potrzeb!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.