Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 20A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 20A (2 sztuki)
4,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63610Kod producenta: 63610Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 20A (2 sztuki) to elektryczne zabezpieczenia, które zostały zaprojektowane do ochrony instalacji elektrycznych w pojazdach przed potencjalnym uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Są one kluczowym elementem układu elektrycznego samochodu, który pomaga zapobiegać przegrzaniu i uszkodzeniom przewodów oraz innych komponentów elektrycznych.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 20A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: Bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 mają amperaż wynoszący 20A. Oznacza to, że są one zoptymalizowane do ochrony obwodów, w których maksymalne dopuszczalne obciążenie prądowe wynosi 20 amperów. Przy przekroczeniu tej wartości bezpiecznik automatycznie się wyłącza, przerywając obwód i chroniąc przed przeciążeniem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Jest to trwały i odporny na korozję materiał, który zapewnia niezawodność działania w trudnych warunkach samochodowych.
  • Typ MINI FEMALE 14: Oznacza, że bezpieczniki są zgodne z konkretnym standardem i mogą być używane w pojazdach, które wymagają tego typu zabezpieczeń.
  • Ilość: Produkt jest dostarczany w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników. Jest to praktyczne, ponieważ w samochodzie zwykle znajduje się kilka obwodów, które wymagają ochrony, a zapasowe bezpieczniki są zawsze przydatne w przypadku awarii.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 20A są istotnym elementem zapewniającym bezpieczeństwo i niezawodność układu elektrycznego w samochodzie, chroniąc go przed skutkami przeciążenia prądowego. Przed wymianą bezpiecznika lub dokonaniem jakiejkolwiek pracy przy instalacji elektrycznej samochodu, zawsze należy upewnić się, że pojazd jest odłączony od źródła zasilania, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym popularne bezpieczniki JAPVAL. Bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 są dostępne w różnych wersjach amperażu, w tym 20A, 30A, 40A, 50A, 60A, 70A oraz 80A. Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów, aby pomóc w zabezpieczeniu układu elektrycznego Twojego samochodu. Sprawdź nasz sklep online i znajdź odpowiedni bezpiecznik dla swojego pojazdu!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.