Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 500A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 500A (2 sztuki)
16,00
Kup teraz - dostawa w piątekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63640Kod producenta: 63640Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 500A to niezawodne elementy ochrony elektrycznej, które zostały zaprojektowane specjalnie, aby chronić instalacje elektryczne w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. W zestawie znajdują się 2 sztuki tych bezpieczników, co pozwala na ich zastosowanie w różnych obwodach w samochodzie.

Główne cechy bezpieczników MEGAVAL 500A

  • Wysoki amperaż: Każdy bezpiecznik MEGAVAL ma amperaż wynoszący 500A, co oznacza, że są one w stanie zabezpieczyć obwody przed znacznymi przeciążeniami prądowymi. Dzięki temu chronią one przed ewentualnym przegrzaniem i uszkodzeniem elementów elektrycznych.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MEGAVAL 500A są wykonane ze stopu cynku, co zapewnia im trwałość i odporność na korozję. Dzięki temu mogą działać skutecznie przez długi okres czasu, nawet w trudnych warunkach środowiskowych.
  • Uniwersalność: Dostępność dwóch sztuk bezpieczników MEGAVAL 500A w zestawie umożliwia ich zastosowanie w różnych miejscach w samochodzie, w zależności od potrzeb i wymagań dotyczących ochrony elektrycznej.

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL 500A są nieodłącznym elementem każdej instalacji elektrycznej w pojeździe, gwarantując bezpieczne i niezawodne działanie systemu elektrycznego. Dzięki nim można uniknąć potencjalnych uszkodzeń i awarii, co przekłada się na dłuższą żywotność oraz niezawodność pojazdu.

Znajdź idealne bezpieczniki samochodowe w sklepie dwr.com.pl!

Szukasz niezawodnych bezpieczników samochodowych? W naszym sklepie dwr.com.pl znajdziesz bogaty wybór bezpieczników MEGAVAL w różnych wersjach amperażu, w tym: 100A, 125A, 150A, 175A, 200A, 225A, 250A, 400A i 500A. Ochrona Twojej instalacji elektrycznej w samochodzie jeszcze nigdy nie była tak prosta! Wybierz odpowiedni amperaż i ciesz się pewnością działania. Kup teraz i zapewnij bezpieczność swojego pojazdu!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.