Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 250A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 250A (2 sztuki)
14,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63638Kod producenta: 63638Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 250A, dostarczane w zestawie z dwoma sztukami. Bezpieczniki MEGAVAL 250A są kluczowym elementem ochrony instalacji elektrycznych w samochodach przed ewentualnym uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu.

Główne cechy i specyfikacja bezpieczników MEGAVAL 250A

  • Amperaż: Bezpieczniki MEGAVAL posiadają amperaż wynoszący 250A, co oznacza, że są w stanie zabezpieczyć obwody przed przeciążeniem prądowym o wartości do 250 amperów.
  • Materiał wykonania: Wykonane są ze stopu cynku, co sprawia, że są odporne na korozję i trwałe w różnych warunkach eksploatacyjnych.
  • Ochrona elektryczna: Główną funkcją tych bezpieczników jest zapewnienie ochrony instalacji elektrycznych w samochodzie. W momencie, gdy prąd przekroczy dopuszczalny poziom 250A, bezpiecznik MEGAVAL samoczynnie wyłącza obwód, co chroni przed przegrzaniem i uszkodzeniem przewodów, elementów elektronicznych lub innych komponentów elektrycznych.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL 250A są stosowane w różnych obwodach elektrycznych pojazdów, w zależności od wymaganej mocy i rodzaju urządzeń elektrycznych podłączonych do danego obwodu.

Bezpieczniki MEGAVAL 250A są niezwykle ważne w utrzymaniu bezpiecznej i niezawodnej pracy instalacji elektrycznych w samochodach. Chronią one pojazd przed potencjalnie destrukcyjnymi skutkami nadmiernego obciążenia prądowego i mogą przyczynić się do uniknięcia poważnych uszkodzeń oraz zapewnić ciągłą funkcjonalność elektrycznych układów pojazdu.

Odkryj różnorodność bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl jesteśmy dumni z naszego obszernego asortymentu bezpieczników samochodowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, zwłaszcza z bezpiecznikami MEGAVAL, które oferujemy w różnych wersjach amperażu, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów. Nasza oferta obejmuje bezpieczniki o amperażach: 100A, 125A, 150A, 175A, 200A, 225A, 250A, 400A oraz 500A. Dzięki tym produktom możesz zabezpieczyć instalację elektryczną w swoim samochodzie przed nadmiernym obciążeniem prądowym, co zapewni niezawodność i bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zapraszamy do sklepu dwr.com.pl, gdzie znajdziesz odpowiedni bezpiecznik do swoich potrzeb!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.