Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 400A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 400A (2 sztuki)
14,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63639Kod producenta: 63639Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 400A to niezawodne i skuteczne elementy ochrony elektrycznej w pojazdach. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie uszkodzeniom instalacji elektrycznych w samochodzie w wyniku wystąpienia nadmiernego natężenia prądu.

Istotne informacje na temat bezpieczników MEGAVAL 400A

  • Amperaż: Bezpieczniki MEGAVAL mają amperaż wynoszący 400A. Oznacza to, że są one w stanie przewodzić prąd o maksymalnej wartości 400 amperów, co jest istotne w przypadku awarii lub nadmiernego obciążenia elektrycznego w samochodzie.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MEGAVAL 400A zostały wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał charakteryzujący się dobrą przewodnością elektryczną oraz odpornością na korozję. Dzięki temu są one trwałe i skuteczne w swojej roli.
  • Ochrona różnych obwodów: Bezpieczniki MEGAVAL są dostępne w różnych amperażach, co pozwala na ich stosowanie w różnych obwodach elektrycznych w samochodzie. Oznacza to, że można dobrać odpowiedni bezpiecznik do konkretnego obciążenia, aby zapewnić optymalną ochronę.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL 400A są niezbędnym elementem w systemie elektrycznym każdego pojazdu. Chronią one przed awariami i uszkodzeniami spowodowanymi przez przepływ nadmiernego prądu, co może mieć katastrofalne skutki dla instalacji elektrycznych oraz urządzeń w samochodzie.

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 400A są wysokiej jakości elementami ochrony elektrycznej, wykonanymi z trwałego stopu cynku. Ich rola polega na zapobieganiu uszkodzeniom instalacji elektrycznych w samochodzie w przypadku nadmiernego obciążenia prądem. Dostępność różnych amperaży pozwala na ich zastosowanie w różnych obwodach elektrycznych, co czyni je niezwykle wszechstronnymi i niezbędnymi w każdym pojeździe.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl oferujemy bogaty asortyment bezpieczników samochodowych, w tym wysokiej jakości bezpieczniki MEGAVAL. Nasza oferta zawiera różne wersje amperażu, w tym 100A, 125A, 150A, 175A, 200A, 225A, 250A, 400A i 500A. Dzięki nim, możesz zadbać o bezpieczeństwo instalacji elektrycznych w swoim pojeździe, chroniąc je przed uszkodzeniem w przypadku nadmiernego obciążenia prądem. Wybierz odpowiedni bezpiecznik MEGAVAL, który spełni Twoje potrzeby i zapewni niezawodną ochronę. Odkryj naszą pełną ofertę już teraz na dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.