Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 175A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 175A (2 sztuki)
17,99
Kup do 14.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63635Kod producenta: 63635Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 175A to niezawodne elementy ochrony elektrycznej, które mają na celu zabezpieczenie instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Są one przeznaczone do różnych obwodów, gdzie wymagana jest ochrona przed przeciążeniem prądowym.

Główne cechy produktu MEGAVAL 175A

  • Amperaż: 175A - To wartość maksymalnego prądu, jaki bezpiecznik jest w stanie przepuścić przed zadziałaniem. W przypadku przekroczenia tej wartości, bezpiecznik wyłącza obwód, co chroni przed przeciążeniem i ewentualnym uszkodzeniem układów elektrycznych w pojeździe.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MEGAVAL 175A są wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał o wysokiej odporności na korozję, co wpływa na trwałość i niezawodność produktu, szczególnie w trudnych warunkach środowiskowych, jakie mogą panować w samochodach.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki MEGAVAL o amperażu 175A znajdują swoje miejsce w różnych obwodach samochodowych, gdzie wymagana jest ochrona przed przeciążeniem prądowym. Przykładowe miejsca zastosowania to obwody związane z układem elektrycznym pojazdu, takie jak układ zapłonowy, oświetlenie, wentylacja czy systemy elektroniczne.

Bezpieczniki MEGAVAL 175A zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo w użytkowaniu pojazdu, chroniąc przed uszkodzeniem ważnych komponentów elektrycznych. Dzięki swojej konstrukcji i właściwościom materiałowym, są one gotowe do pracy w trudnych warunkach, zapewniając optymalną ochronę instalacji elektrycznych w samochodzie.

Ochrona elektryczna Twojego pojazdu - Bezpieczniki MEGAVAL w asortymencie sklepu dwr.com.pl!

Szanowni Klienci, ceniąc Wasze bezpieczeństwo i pewność działania Waszych pojazdów, mamy przyjemność poinformować, że w asortymencie naszego sklepu dwr.com.pl znajdziecie szeroki wybór bezpieczników samochodowych. Dla tych, którzy stawiają na niezawodność i jakość, polecamy bezpieczniki MEGAVAL, które dostępne są u nas w różnych wersjach amperażu, w tym: 100A, 125A, 150A, 175A, 200A, 225A, 250A, 400A i 500A. Dzięki nim, Wasza instalacja elektryczna będzie chroniona przed nadmiernym obciążeniem prądem, zapewniając niezakłóconą pracę Waszego pojazdu. Wybierzcie bezpieczniki MEGAVAL i podróżujcie bezpiecznie!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.