Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 125A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 125A (2 sztuki)
15,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63633Kod producenta: 63633Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 125A to niezawodne komponenty elektryczne, które zapewniają ochronę instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Są one przeznaczone do zastosowania w różnych obwodach, w zależności od wymagań i mocy danej instalacji.

Główne cechy produktu MEGAVAL 125A

  • Amperaż: Bezpieczniki MEGAVAL mają amperaż wynoszący 125A, co oznacza, że są w stanie obsłużyć prąd o natężeniu do 125 amperów, zanim nastąpi ich wyłączenie w celu ochrony obwodu przed przeciążeniem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MEGAVAL 125A są wykonane ze stopu cynku, co gwarantuje im wytrzymałość i odporność na korozję. Stop cynku jest popularnym materiałem w produkcji bezpieczników samochodowych ze względu na jego właściwości elektryczne i trwałość.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki MEGAVAL 125A mogą być stosowane w różnych obwodach pojazdów, w których wymagane jest zabezpieczenie przed przeciążeniem prądu. Mogą to być zarówno obwody związane z układem napędowym, oświetleniem, elektroniką, jak i innymi komponentami elektrycznymi w samochodzie.

Bezpieczniki MEGAVAL 125A są kluczowymi elementami ochrony układu elektrycznego w samochodzie, pomagając zapobiegać potencjalnym uszkodzeniom i awariom spowodowanym nadmiernym obciążeniem prądem. Bezpieczniki MEGAVAL 125A stanowią ważny element zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa elektrycznego systemu pojazdu. Przy ich pomocy można zapobiec przeciążeniom prądu, które mogłyby prowadzić do uszkodzenia komponentów elektrycznych i potencjalnie spowodować niebezpieczne sytuacje.

Ochrona Twojego samochodu - szeroki wybór bezpieczników MEGAVAL w sklepie dwr.com.pl!

Szukasz niezawodnych bezpieczników samochodowych? Odwiedź sklep dwr.com.pl, gdzie znajdziesz bogaty asortyment bezpieczników MEGAVAL dostępnych w różnych wersjach amperażu. Nasza oferta obejmuje bezpieczniki o amperażach: 100A, 125A, 150A, 175A, 200A, 225A, 250A, 400A i 500A. Zapewnij ochronę swojego pojazdu i uniknij potencjalnych awarii związanym z przeciążeniem prądu. Wybierz bezpieczniki MEGAVAL, które gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo Twojego układu elektrycznego. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.