Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 225A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 225A (2 sztuki)
16,00
Kup teraz - dostawa w piątekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63637Kod producenta: 63637Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 225A to niezawodne elementy ochronne, które zapewniają bezpieczeństwo instalacji elektrycznych w samochodach. Ich główną funkcją jest ochrona przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu.

Kluczowe informacje dotyczące bezpieczników MEGAVAL 225A

  • Amperaż: Bezpieczniki MEGAVAL posiadają amperaż wynoszący 225A, co oznacza, że są w stanie obsłużyć prąd o wartości do 225 amperów, zanim zostaną włączone i przerwą obwód, aby chronić instalację.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki MEGAVAL 225A są wykonane ze stopu cynku, co sprawia, że są trwałe i odporne na korozję. To istotne, aby zapewnić długotrwałą ochronę instalacji elektrycznych.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL 225A są stosowane w różnych obwodach samochodowych w zależności od wymagań mocy i prądu. Dzięki amperażowi wynoszącemu 225A, są szczególnie przydatne w obwodach, które wymagają większej ilości energii.
  • Ochrona instalacji: Ich głównym celem jest ochrona instalacji elektrycznych przed przeciążeniem i nadmiernym prądem. W przypadku wystąpienia nadmiernego obciążenia elektrycznego, bezpiecznik MEGAVAL 225A szybko wyłącza się, co zapobiega uszkodzeniom kabli, urządzeń elektrycznych i innych elementów układu elektrycznego pojazdu.

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL 225A są niezbędnym elementem w zapewnianiu bezpieczeństwa i niezawodności instalacji elektrycznych w samochodach, zwłaszcza w tych, które wymagają obsługi dużych prądów. Dzięki swojej konstrukcji i parametrom, są one skuteczną ochroną przed awariami związanymi z nadmiernym obciążeniem prądowym.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych dostępny w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl oferujemy bogaty wybór bezpieczników samochodowych, w tym popularne i niezawodne bezpieczniki MEGAVAL. Nasz asortyment obejmuje różne wersje amperażu, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów. Dostępne amperaże to: 100A, 125A, 150A, 175A, 200A, 225A, 250A, 400A i 500A. Dzięki temu znajdziesz odpowiedni bezpiecznik do swojego pojazdu, zapewniając niezawodną ochronę instalacji elektrycznych. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego samochodu! Sprawdź naszą ofertę już teraz na dwr.com.pl.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.