Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 150A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL, 150A (2 sztuki)
13,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63634Kod producenta: 63634Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 150A to kluczowy element ochrony instalacji elektrycznych w pojazdach. Dostarczane w zestawie zawierają 2 sztuki, co pozwala na zabezpieczenie dwóch różnych obwodów lub na zapewnienie zapasowego bezpiecznika w razie potrzeby. Produkt ten został zaprojektowany z myślą o zapobieganiu uszkodzeniom w instalacjach elektrycznych pojazdów, które mogą wynikać z wystąpienia nadmiernego natężenia prądu.

Główne cechy produktu MEGAVAL 150A

  • Amperaż 150A: Bezpieczniki MEGAVAL mają amperaż wynoszący 150 amperów. Ten parametr określa maksymalne obciążenie prądowe, jakie bezpiecznik jest w stanie znieść, zanim zostanie przepalony. W przypadku 150A jest to stosunkowo wysoki amperaż, co oznacza, że mogą one być używane w obwodach o większym zapotrzebowaniu na prąd.
  • Ochrona przed nadmiernym natężeniem prądu: Główną funkcją tych bezpieczników jest zapewnienie ochrony przed nadmiernym natężeniem prądu. Jeśli w danym obwodzie pojazdu wystąpi gwałtowny wzrost prądu, który przekracza dopuszczalny poziom (150A), bezpiecznik "wypala się", przerywając obwód i chroniąc tym samym instalację przed uszkodzeniem.
  • Wykonane ze stopu cynku: Bezpieczniki MEGAVAL 150A zostały wykonane z trwałego stopu cynku, co gwarantuje ich trwałość i odporność na korozję. Dzięki temu są one odpowiednie do stosowania w trudnych warunkach środowiskowych, które mogą występować w samochodach.
  • Uniwersalne zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL o amperażu 150A są stosunkowo uniwersalne i mogą być używane w różnych obwodach pojazdu, w zależności od potrzeb. Warto jednak upewnić się, że są one zgodne z wymaganiami danego pojazdu oraz obwodem, w którym mają być zainstalowane.

Bezpieczniki samochodowe MEGAVAL 150A to niezbędne akcesorium, które pomaga w zachowaniu bezpieczeństwa elektrycznego w pojazdach. Ich wytrzymała konstrukcja i zdolność do ochrony przed nadmiernym natężeniem prądu czynią je solidnym wyborem dla osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznych w swoich pojazdach.

Odkryj naszą bogatą ofertę bezpieczników samochodowych na dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl cieszymy się, że możemy zaoferować szeroki asortyment bezpieczników samochodowych, spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Szczególnie polecamy naszą linię bezpieczników MEGAVAL, dostępnych w różnych wersjach amperażu, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów. Nasza oferta obejmuje bezpieczniki o amperażu: 100A, 125A, 150A, 175A, 200A, 225A, 250A, 400A i 500A. Dzięki nim można zabezpieczyć instalacje elektryczne w pojazdach przed nadmiernym obciążeniem prądowym, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale także spokój podczas podróży. Wybierz właściwy amperaż, który spełni Twoje potrzeby, i zaufaj marce dwr.com.pl, aby dostarczyć Ci niezbędne rozwiązania elektryczne dla Twojego samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.