Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 20A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 20A (2 sztuki)
4,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63604Kod producenta: 63604Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14 o wartości 20A (20 amperów), dostarczane w opakowaniu zawierającym 2 sztuki. Są to elementy elektryczne używane w samochodach do ochrony instalacji elektrycznych przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 20A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 mają amperaż wynoszący 20A, co oznacza, że są one zaprojektowane tak, aby przerwać obwód elektryczny, gdy prąd przekroczy tę wartość, co chroni układ przed uszkodzeniem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki zostały wykonane ze stopu cynku, co zapewnia trwałość i odporność na korozję. Jest to istotne, ponieważ samochodowe instalacje elektryczne są narażone na różne warunki atmosferyczne i działanie czynników zewnętrznych.
  • Zastosowanie różnej mocy: Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14 są dostępne w różnych amperażach, w tym przypadku 20A. Można je stosować w zależności od konkretnej instalacji w samochodzie. Różne obwody mogą wymagać różnych wartości amperażu, aby zapewnić odpowiednią ochronę.

Bezpieczniki samochodowe są kluczowymi elementami układu elektrycznego pojazdu i odgrywają istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa oraz ochronie przed przeciążeniami prądowymi, które mogą prowadzić do uszkodzenia lub awarii instalacji. Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 20A są odpowiednie do wielu zastosowań w samochodach, zapewniając niezbędną ochronę elektrycznych komponentów pojazdu.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 w sklepie dwr.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem bezpieczników samochodowych dostępnym w sklepie dwr.com.pl. Nasza oferta obejmuje także popularne bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14, które są dostępne w różnych wersjach amperażu, w tym 20A, 25A, 30A, 40A, 50A i 60A. Zapewniamy wysoką jakość i różnorodność opcji, aby sprostać różnym potrzebom elektrycznym Twojego pojazdu. Wybierając bezpieczniki JAPVAL, inwestujesz w ochronę elektrycznych systemów samochodowych. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.