Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 50A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 50A (2 sztuki)
5,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63608Kod producenta: 63608Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14 o amperażu 50A są elementem ochronnym stosowanym w instalacjach elektrycznych pojazdów. Ich głównym celem jest zabezpieczenie tych instalacji przed uszkodzeniem wynikającym z nadmiernego natężenia prądu.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 50A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 mają amperaż wynoszący 50A. Oznacza to, że są przystosowane do przerywania obwodów elektrycznych w przypadku przekroczenia tego poziomu prądu, co chroni przed przeciążeniem i potencjalnymi uszkodzeniami.
  • Materiał: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał charakteryzujący się wysoką trwałością i odpornością na korozję, co sprawia, że są one odpowiednie do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych, które mogą występować w samochodach.
  • Przeznaczenie: Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14 50A są przeznaczone do różnych obwodów w pojazdach. Różne obwody w samochodzie mogą wymagać różnych mocy bezpieczników, a ten model jest dostępny z amperażem 50A, co czyni go odpowiednim do konkretnych zastosowań.
  • Ochrona: Główną funkcją tych bezpieczników jest ochrona instalacji elektrycznych samochodu. W momencie przekroczenia dopuszczalnego amperażu, bezpieczniki automatycznie przerywają obwód, zapobiegając przeciążeniu i chroniąc w ten sposób przed potencjalnymi uszkodzeniami i pożarami.
  • Mikro rozmiar: Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 są wykonane w mikro rozmiarze, co oznacza, że zajmują niewiele miejsca i mogą być łatwo zamontowane w różnych miejscach w samochodzie.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14 o amperażu 50A to niezbędne elementy w instalacji elektrycznej pojazdu, które zapewniają jej ochronę przed przeciążeniem i uszkodzeniem. Dzięki wytrzymałemu materiałowi i odpowiedniemu amperażowi są one odpowiednie do różnych zastosowań w samochodach.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym JAPVAL MICRO FEMALE 14 w sklepie dwr.com.pl!

W naszym sklepie dwr.com.pl oferujemy różnorodny asortyment bezpieczników samochodowych, w tym popularne bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14. Dostępne są one w kilku różnych wersjach amperażu, w tym 20A, 25A, 30A, 40A, 50A i 60A. Dzięki temu możesz łatwo dopasować bezpiecznik JAPVAL do swoich potrzeb, chroniąc instalacje elektryczne w Twoim pojeździe. Oferujemy wysoką jakość i szeroki wybór, aby zapewnić Ci niezawodność i bezpieczeństwo na drodze. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.