Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 40A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 40A (2 sztuki)
4,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63607Kod producenta: 63607Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 40A (2 sztuki) to elementy elektryczne wykorzystywane w pojazdach samochodowych do ochrony instalacji elektrycznych przed ewentualnymi uszkodzeniami spowodowanymi nadmiernym natężeniem prądu. Bezpieczniki są przeznaczone do zastosowania w różnych obwodach, gdzie wymagane jest zabezpieczenie prądowe o wartości 40 amperów.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 40A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: 40A - oznacza to, że bezpiecznik jest zaprojektowany tak, aby przerwać obwód elektryczny, gdy przekroczy on wartość 40 amperów, co pomaga chronić instalacje samochodowe przed przeciążeniem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku, co zapewnia trwałość i odporność na warunki eksploatacji w samochodzie, takie jak wibracje, wilgoć i zmienne temperatury.
  • Rodzaj: JAPVAL MICRO FEMALE 14 - Jest to rodzaj bezpiecznika typowo stosowanego w samochodach. Oznaczenie "MICRO FEMALE" sugeruje, że jest to wersja żeńska, co oznacza, że jest kompatybilna z odpowiednimi gniazdami bezpiecznikowymi w samochodach.
  • Ilość: Produkt jest dostarczany w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników, co pozwala na ich zamontowanie w dwóch różnych obwodach lub zapasowy egzemplarz w razie awarii.

Bezpieczniki samochodowe są niezbędnym elementem ochrony elektrycznej w każdym pojeździe, pomagając zapobiegać uszkodzeniom instalacji i minimalizować ryzyko pożaru czy awarii spowodowanych przeciążeniem prądowym. Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14, 40A są wykonane z trwałych materiałów i spełniają normy bezpieczeństwa, co czyni je odpowiednimi do zastosowania w samochodach. Przy wymianie bezpieczników należy zwracać uwagę na właściwy amperaż i rodzaj, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie układu elektrycznego pojazdu.

Ochrona Twojego samochodu – Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 dostępne w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym renomowane bezpieczniki JAPVAL. Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 są dostępne w różnych wersjach amperażu, w tym 20A, 25A, 30A, 40A, 50A i 60A. Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność tych produktów, dzięki czemu możesz skutecznie chronić instalacje elektryczne w swoim samochodzie. Wybierz odpowiedni amperaż, który spełni Twoje potrzeby i zapewni bezpieczeństwo na drodze. Warto inwestować w solidne bezpieczniki, a my mamy je dla Ciebie na stanie!

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Długo szukałem tego bezpiecznika, żaden sklep w mojej okolicy nie miał ich w ofercie. Wszystko pasuje jak należy, a do tego świetna cena i ekspresowa wysyłka. Polecam i pozdrawiam!Jacek
30 marca 2022

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.