Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 25A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 25A (2 sztuki)
5,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63605Kod producenta: 63605Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 25A (2 sztuki) to produkt zaprojektowany specjalnie do ochrony instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Ten konkretny model ma amperaż wynoszący 25A, co oznacza, że jest przeznaczony do zabezpieczania obwodów, które wymagają takiego poziomu ochrony.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 25A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: 25A - Bezpiecznik jest zaprojektowany tak, aby przerwać obwód elektryczny w przypadku, gdy natężenie prądu przekroczy 25 amperów, co pomaga zapobiec przeciążeniu i ewentualnemu uszkodzeniu instalacji.
  • Wykonanie ze stopu cynku - Bezpieczniki są wykonane z trwałego stopu cynku, co zapewnia trwałość i odporność na warunki środowiskowe, które często występują w samochodach.
  • Kompatybilność - Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 są dostępne w formie żeńskiej, co oznacza, że pasują do odpowiednich gniazd, gdzie są montowane. To ważne, aby zapewnić prawidłowe połączenie i ochronę dla konkretnego obwodu.
  • Ilość: 2 sztuki - W opakowaniu znajdują się dwie sztuki bezpieczników, co pozwala na wymianę lub zapas w razie potrzeby.

Bezpieczniki samochodowe są kluczowym elementem ochrony elektrycznej w pojeździe i pomagają uniknąć poważnych uszkodzeń lub awarii spowodowanych przeciążeniem prądowym. Bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 o amperażu 25A stanowią solidny wybór do tego celu.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym bezpieczniki JAPVAL w sklepie dwr.com.pl

W asortymencie naszego sklepu dwr.com.pl znajdziesz różnorodny wybór bezpieczników samochodowych, w tym popularne modele bezpieczników JAPVAL. Nasza oferta obejmuje szczególnie bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14, które są dostępne w kilku różnych wariantach amperażu, w tym 20A, 25A, 30A, 40A, 50A i 60A. Dzięki temu, możesz dopasować odpowiedni bezpiecznik do konkretnego obwodu w swoim pojeździe, zapewniając niezawodną ochronę dla instalacji elektrycznych. Wybierz bezpieczeństwo i jakość - wybierz bezpieczniki JAPVAL dostępne w sklepie dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.