Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 60A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 60A (2 sztuki)
5,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63609Kod producenta: 63609Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14 o natężeniu prądu wynoszącym 60 amperów (60A) w opakowaniu zawierającym 2 sztuki.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 60A to elementy elektryczne, które zostały zaprojektowane specjalnie do ochrony instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Bezpieczniki mają zdolność przerwania obwodu w przypadku przekroczenia ustalonego amperażu, co pomaga zapobiec przeciążeniom i potencjalnym uszkodzeniom elektrycznym w samochodzie.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 60A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: 60A (amperów) - Oznacza to, że bezpiecznik jest przeznaczony do ochrony obwodów o natężeniu prądu wynoszącym do 60 amperów.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku, który jest często stosowany w produkcji bezpieczników ze względu na swoje właściwości przewodzenia elektrycznego i trwałość.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe stosuje się w różnych obwodach elektrycznych pojazdów, aby zapewnić ochronę przed przeciążeniem prądowym, który może prowadzić do uszkodzenia przewodów elektrycznych, urządzeń lub nawet wywołać pożar. Natężenie prądu, przy którym bezpiecznik się wyłączy (tzw. prąd znamionowy), jest dobrane zgodnie z wymaganiami danego obwodu w samochodzie.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 60A to niezbędne elementy w układzie elektrycznym pojazdu, pomagające utrzymać go w bezpiecznym stanie i zapobiegać uszkodzeniom wynikającym z nadmiernego obciążenia prądowego.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym popularne bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 dostępny w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie naszego sklepu dwr.com.pl znajdziesz różnorodny wybór bezpieczników samochodowych, w tym renomowane bezpieczniki JAPVAL. Te niezawodne elementy są dostępne w różnych wersjach amperażu, umożliwiając dostosowanie ich do konkretnych potrzeb Twojego pojazdu. Oferujemy bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14 w następujących wariantach amperażu: 20A, 25A, 30A, 40A, 50A i 60A. Dzięki nim, możesz zapewnić skuteczną ochronę instalacji elektrycznych swojego samochodu przed przeciążeniem prądowym. Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o bezpieczeństwo swojego pojazdu już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.