Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 80A (2 sztuki)

4,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63646Kod producenta: 63646Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 80A to produkty przeznaczone do zabezpieczenia obwodów elektrycznych w pojazdach samochodowych przed przeciążeniem. Są one kluczowym elementem systemu elektrycznego pojazdu, mającym na celu zapobieganie uszkodzeniom oraz ewentualnym pożarom związanym z przeciążeniem prądowym.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 80A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Materiał wykonania: Bezpieczniki zostały wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał, który charakteryzuje się dobrą przewodnością elektryczną i jest odpowiedni do zastosowań w obwodach elektrycznych.
  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 42x12 mm. Oznacza to, że są stosunkowo kompaktowe i mogą być łatwo zamontowane w obwodach samochodowych.
  • Prąd znamionowy: Bezpieczniki mają wartość znamionową prądu wynoszącą 80A. To oznacza, że są w stanie przewodzić prąd o wartości do 80 amperów. Prąd znamionowy jest istotny, ponieważ określa, jak duża ilość prądu może przepłynąć przez bezpiecznik, zanim zostanie on wyłączony w przypadku przeciążenia.
  • Opakowanie: W jednym opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników taśmowych HSB 42x12 mm, 80A. To umożliwia wymianę lub zapas w razie potrzeby.

Bezpieczniki taśmowe są niezbędnymi elementami w samochodowych układach elektrycznych, ponieważ chronią przed przeciążeniem, co może prowadzić do uszkodzeń komponentów lub nawet pożaru. Dzięki swojej specyfikacji, te konkretne bezpieczniki nadają się do zastosowań, gdzie wymagana jest ochrona przed przeciążeniem o wartości do 80 amperów.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

Jeśli szukasz niezawodnych rozwiązań w zakresie bezpieczników samochodowych, to zapraszamy do sklepu dwr.com.pl! Nasz asortyment obejmuje różnorodne opcje, ale szczególnie polecamy nasze bezpieczniki taśmowe, w tym popularne modele HSB o wymiarach 42x12 mm. Dostępne są one w szerokim zakresie amperaży, w tym: 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A. To oznacza, że bez względu na potrzeby Twojego pojazdu, znajdziesz u nas odpowiedni bezpiecznik. Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów, aby Twoje układy elektryczne były zawsze chronione. Skorzystaj z naszego szerokiego asortymentu bezpieczników samochodowych i ciesz się spokojem na drodze!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.