Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 100A (2 sztuki)

5,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63657Kod producenta: 63657Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11 mm i prądzie znamionowym wynoszącym 100A. Są one przeznaczone do zabezpieczania obwodów elektrycznych w pojazdach samochodowych przed przeciążeniem. Bezpieczniki taśmowe są powszechnie używane w motoryzacji, ponieważ pozwalają na skuteczne i niezawodne zabezpieczenie przed nadmiernym obciążeniem elektrycznym, co może prowadzić do uszkodzenia urządzeń elektrycznych lub nawet do pożaru.

Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 100A (2 sztuki) - specyfikacja techniczna

  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 41x11 mm. Jest to standardowy rozmiar, który umożliwia ich montaż w odpowiednich gniazdach lub podłączeniach w samochodzie.
  • Prąd znamionowy: Prąd znamionowy wynosi 100A. Oznacza to, że te bezpieczniki zostaną przerwane i odłączone od obwodu elektrycznego, jeśli przekroczy on prąd 100 amperów. Jest to istotne zabezpieczenie przed przeciążeniem i uszkodzeniem obwodu.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki taśmowe zostały wykonane ze stopu cynku. Ten materiał jest często używany w produkcji bezpieczników ze względu na swoją odporność na korozję i dobre właściwości przewodzące.
  • Opakowanie: W jednym opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników. To ułatwia zakup i wymianę w przypadku awarii lub konieczności zastąpienia starego bezpiecznika nowym.

Bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11 mm i prądzie znamionowym 100A to istotny element zabezpieczający obwody elektryczne w samochodach przed przeciążeniem, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i niezawodności układów elektrycznych w pojazdach. Ich wykonanie ze stopu cynku oraz dostępność w opakowaniach zawierających po 2 sztuki sprawiają, że są one praktycznym rozwiązaniem w motoryzacji.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem bezpieczników samochodowych dostępnym w naszym sklepie dwr.com.pl. Szczególnie polecamy nasze bezpieczniki taśmowe, które stanowią niezawodne rozwiązanie dla ochrony układów elektrycznych w pojazdach. Nasze bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11mm są dostępne w różnych amperażach, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 80A i 100A. Dzięki nim możesz skutecznie zabezpieczyć swój samochód przed przeciążeniem i zapewnić bezpieczeństwo elektrycznych układów w Twoim pojeździe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni bezpiecznik do swoich potrzeb!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.