Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 40A (2 sztuki)

3,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63652Kod producenta: 63652Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11 mm i prądzie znamionowym wynoszącym 40A. Są one przeznaczone do zabezpieczania obwodów elektrycznych w samochodach przed przeciążeniem. Bezpieczniki tego typu są niezbędnym elementem układu elektrycznego pojazdów, zapewniając ochronę przed nadmiernym obciążeniem prądowym, które może prowadzić do uszkodzenia lub awarii innych komponentów.

Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 40A (2 sztuki) - specyfikacja techniczna

  • Materiał wykonania: Stop cynku - jest to popularny materiał stosowany do produkcji bezpieczników ze względu na jego zdolność do skutecznego rozpraszania energii cieplnej wydzielanej podczas przeciążenia elektrycznego.
  • Wymiary: Bezpieczniki mają wymiary 41x11 mm, co oznacza, że są one stosunkowo kompaktowe, co ułatwia ich montaż w różnych miejscach w układzie elektrycznym samochodu.
  • Prąd znamionowy: Bezpieczniki mają prąd znamionowy wynoszący 40A, co oznacza, że są w stanie przewodzić prąd o tej wartości, ale w przypadku przekroczenia tej wartości, np. w wyniku przeciążenia lub skrótu, bezpiecznik zadziała i odłączy obwód, zapobiegając dalszemu przepływowi prądu.

Opakowanie zawiera 2 sztuki bezpieczników, co jest przydatne, gdy konieczna jest wymiana bezpiecznika lub awaryjna naprawa układu elektrycznego samochodu. Bezpieczniki taśmowe są ważnym elementem utrzymania bezpieczeństwa i niezawodności układu elektrycznego w samochodzie, chroniąc go przed potencjalnie niebezpiecznymi sytuacjami związanymi z przeciążeniem prądowym.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl znajdziesz bogaty wybór bezpieczników samochodowych, w tym nasze popularne bezpieczniki taśmowe. Nasze bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11 mm są dostępne w różnych amperażach, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 80A i 100A. Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów, abyś mógł bezpiecznie chronić obwody elektryczne w swoim samochodzie. Odkryj naszą pełną ofertę bezpieczników i wybierz odpowiednią moc dla Twoich potrzeb!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.